مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو یا کاشت مو پیوند مو یا کاشت مو
9 آگوست 2018 بدون نظر 268 بازدید

پیوند مو یا کاشت مو ؟ کدامیک نتایج بهتری دارند؟

همانطور که می دانید ریزش مو در آقایان شایع تر از خانم ها بوده و اصلی ترین دلیل آن را می توان وراثت و یا تغییرات هورمونی دانست. در گذشته افراد پس از مواجه شدن با این مشکل دچار افسردگی، عدم اعتماد به نفس و در برخی موارد گریز از اجتماع می شدند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر شاهد بروز این بیماری ها و این اتفاقات برای افراد نیستیم زیرا با کاشت مو و یا در برخی مواقع پیوند مو می توان این مشکل را برطرف کرد. اما قبل از اینکه روشی مناسب برای مقابله با این مسئله پیدا کنید باید بدانید که آیا پیوند مو یا کاشت مو ؟ کدامیک نتایج بهتری دارند؟ در این مقاله تلاش کرده ایم تا به این سوالات پاسخ دهیم و شما را در رابطه با این موضوع آگاه سازیم.

پیوند مو یا کاشت مو

بسیاری از پزشکان و متخصصان کاشت مو بر این عقیده هستند که پیوند مو یا کاشت مو عملکردی مشابه هم دارند و نمیتوان تفاوتی میان آنان حاصل شد. روش های مختلف و بسیاری برای پیوند مو یا کاشت مو وجود دارد که با توجه به اینکه پوست سر شما از چه ویژگی هایی برخوردار است میتوانید روش دلخواه خود را انتخاب کنید.

پیوند مو یا کاشت مو ؟ کدامیک نتایج بهتری دارند؟

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با پیوند مو یا کاشت مو  نیاز است بدانید که یک باریکه از پشت سر به ضخامت یک سانتی متر و به طول ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر شکافته می شود و توسط متخصص کاشت مو یا پیوند مو فولیکول‌های مو از آن ناحیه خارج می‌شود و در ‌‌نهایت آن ناحیه بخیه زده شده و گرافت های جدا شده ، در قسمت جلوی سر و عقب سرکاشته می‌شود.

به راحتی می توان گفت که در این روش از بجا ماندن اسکار و هیچگونه مشکل و علامتی بر روی سر خبری نیست. همچنین باید بدانید که کاشت مو در یک جلسه امکان پذیر نمی باشد. این روش به دلیل طبیعی بودن خط رویش خوب و مهندسی شده ای که دارد باعث می شود که موهای كاشته شده بعد از رویش اصلا قابل تشخیص نبوده و حالتی طبیعی داشته باشد.

نتایج بهتر کاشت مو

برای اینکه بدانید کدام روش برای از بین بردن طاسی سر مناسب است نیاز است که از برخی ویژگی های آنها باخبر شوید برخی از ویژگی های موثر و مفید کاشت مو شامل – غیر قابل رویت بودن محل پیوند مو، – عدم فرورفتگی یا برجستگی پوست سر، و کسب بالاترین تراکم ممکن کاشت مو در یک جلسه می باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha