مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت مو روش های کاشت مو
15 اکتبر 2018 بدون نظر 600 بازدید

مقایسه روش های کاشت مو و مزایا و عوارض آنها

متاسفانه در گذشته افرادی که دچار ریزش مو میشدند برخی از موارد مجبور بودند تا آخر عمر با مشکل خود کنار بیایند چون متاسفانه روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود نداشته است اما امروزه با استفاده از روش های کاشت مو تقریبا میتوان هر نوع ریزش مو را درمان نمود. در سالهای اخیر روش های پیوند مو دچار تحولاتی قابل توجهی شده اند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند بدون کوچکترین مشکل شاهد رشد موهای جدید خواهند بود. در این مطلب به مقایسه روش های کاشت مو می پردازیم.

انواع روش های کاشت مو

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی ارثی و ژنتیکی است و افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند در اکثر موارد نمیتوانند با استفاده از راه حل های دیگر به نتیجه برسند. کاشت مو روش های مختلفی دارد و به علت مزایا و معایبی که هر کدام از آن ها دارند متخصصان در موارد مختلف به انتخاب بهترین آنها میپردازند.

مقایسه روش های کاشت مو و مزایا و عوارض آنها

در میان روش های کاشت مو روش sut و fue جزء بهترین روش ها به شمار میروند اما هنوز هم علاوه بر این روش ها از روش fit و حتی fut هم استفاده میشود چون برخی از بیماران به علت شرایط خاصی که دارند نمیتوانند از روش های دیگر استفاده کنند. در همه ی این روش ها از مراحل یکسانی برای کاشت مو استفاده میشود اما روش استخراج فولیکول ها و برداشت آن ها مقداری تفاوت دارد.

مزایای روش های کاشت مو

همانطور که گفتیم روش های کاشت مو هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. مثلا روش sut روشی است که در آن به هیچ وجه از جراحی استفاده نخواهد شد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد عوارض مختلف مانند برجای ماندن جای زخم و بخیه نخواهند بود و علاوه بر این میتوانند در یک جلسه شاهد کاشت تمام موهای خود باشند.

روش fut هم از روش های کاشت مو است که امروزه کمتر از آن استفاده میشود اما این روش ها مزایای خاص خود را دارد. مثلا افرادی که بانک موی کافی ندارند میتوانند در کنار روش fit از این روش استفاده کنند تا به فولیکول ها استخراج شده اسیبی وارد نشود.

عوارض روش های کاشت مو

روش های کاشت مو هر کدام عوارض احتمالی خواهند داشت که ممکن است برخی بیماران شاهد آن باشند اما به طور کلی احتمال عوارض مختلف در برخی روش ها بیشتر است. روش fut یکی از روش هایی است که ممکن است عوارض بیشتری را به دنبال داشته باشد چون همانطور که گفتیم در این روش برای استخراج فولیکول ها از روش های جراحی استفاده میشود.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha