مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو و پیوند مو کاشت مو و پیوند مو
8 آگوست 2018 بدون نظر 478 بازدید

مقایسه تاثیر کاشت مو و پیوند مو در درمان ریزش مو

افرادی که در حال تحقیق و بررسی در مورد روش های مختلف درمان طاسی و ریزش مو خصوصا در فضای مجازی هستند، عبارت هایی مانند کاشت مو و پیوند مو را در خیلی از مطالب مربوط به روش های درمان ریزش مو دیده اند و ممکن است به این اشتباه بیفتند که این ها روش های مجزایی برای درمان ریزش مو هستند.

چرا مقایسه ی تاثیر کاشت مو و پیوند مو اشتباه است؟

 در اینجا کاشت و پیوند مو در واقع هر دو یک معنا و مفهوم دارند و دلیل اینکه از دو اصطلاح کاشت و پیوند برای یک روش درمانی استفاده می شود این است که در این روش گرافت های مویی که دارای فولیکول های زنده هستند از ناحیه دهنده برداشته می شوند و به پوست سر در نواحی گیرنده پیوند زده می شوند.

مقایسه تاثیر کاشت مو و پیوند مو در درمان ریزش مو

این موهای پیوندی که در پوست سر قرار می گیرند پس از پیوند به رشد خود ادامه می دهند و چنین به نظر می رسد که مو ها در زیر پوست سر کاشته شده اند. به کار بردن عبارت کاشت مو یا پیوند مو هیچ کدام اشتباه نیست. این اشتباه است که فکر کنیم کاشت مو و پیوند مو دو روش مجزا برای درمان ریزش مو هستند و بخواهیم تاثیر آن ها در درمان عارضه ی ریزش مو را باهم مقایسه کنیم.

اثر بخشی کاشت یا پیوند مو در درمان ریزش مو

کاشت یا به عبارتی پیوند مو یکی از روش های درمان قطعی ریزش مو است که در مواردی نظیر ریزش موهای ارثی خصوصا در آقایان، از بین رفتن فولیکول مو در نواحی خاصی از سر یا صورت در اثربرخی بیماری ها، سوختگی و اسکار ناشی از زخم و… کارایی خوبی دارد. کاشت مو هم برای سر و هم برای نواحی مختلف صورت یعنی ابرو، مژه، ریش و سبیل قابل اجرا است.

متدهای مختلف کاشت یا پیوند مو

متدهای متنوعی مانند  FUT،  FIT ، FUE و BHT از رایج ترین روش های کاشت  یا پیوند مو هستند که امروزه در کلینیک ها و مراکز کاشت مو از آن ها استفاده می شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha