مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب کاشت مژه عروسکی معایب کاشت مژه عروسکی
9 ژانویه 2019 بدون نظر 1126 بازدید

مشکلات و معایب کاشت مژه عروسکی

اگر خواهان کاشت مژه هستید باید بدانید که انجام این عمل زیبایی که به دو صورت موقت و دائمی انجام می شود، دارای مزایا و معایبی است که قبل از اقدام به انجام آن باید در مورد آن اطلاعاتی را کسب نمود، در همین راستا در این مقاله، مشکلات و معایب کاشت مژه عروسکی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

مژه عروسکی

مژه عروسکی به مژه های بلند و بسیار پرپشتی گفته می شود که مصنوعی بوده و حالتی شبیه به مژه های یک عروسک ایجاد می کند، این مژه ها قابلیت رشد ندارند، با اینکه نتایج حاصل از کاشت این نوع مژه ها، طبیعی نخواهد بود اما این نوع مژه ها طرفداران خاص خود را دارد، به گونه ای که در بین خوانندگان زن خارج از کشور، در موزیک ویدئوهای منتشر شده، به فور از این نوع مژه ها استفاده شده است که این خود باعث ترویج استفاده از این مژه ها می گردد.

مشکلات و معایب کاشت مژه عروسکی

چگونگی کاشت مژه عروسکی

مژه عروسکی به صورت تار به تار به کمک ابزار ظریف و خاصی با استفاده از چسب های مخصوص مابین مژه های طبیعی فرد قرار داده می شوند و بلندی آنها تفاوت زیادی با مژه های خود فرد دارد و از یک هفته الی سه هفته ماندگاری آنها متغییر می باشد، با این حال هر زمان که فرد مایل باشد می توان به کمک محلول های خاصی به انحلال چسب اقدام نمود و مژه ها را برداشت. اگر چه اصطلاح کاشت مژه مربوط به کاشت موی ی طبیعی از ناحیه ی سر در مژه است اما به قرار دادن تا به تار مژه های مصنوعی در خط مژه نیز کاشت مژه گفته می شود.

معایب کاشت مژه عروسکی

معایب کاشت مژه عروسکی ممکن است با استفاده یک الی دو بار ظاهر نگردد اما اگر استفاده از این مژه ها تداوم یابد، عوارضی چون؛ التهاب پوست پلک، اگزما، حساسیت، ریزش موی طبیعی مژه، پر خونی در چشم، خارش پلک، ترشح از لبه پلک، درد چشم، قرمزی لبه ی پلک (خط مژه)، تغییر رنگ پلک، تغییر رنگ اطراف چشم و گل مژه ایجاد خواهد شد، لذا لازم است استفاده از مژه های عروسکی کنار گذاشته شود و یا اینکه بسیار کمتر گردد.

چسب های مورد استفاده جهت کاشت مژه باید از نوع مرغوب و با کیفیت انتخاب شوند زیرا برخی چسب های بی کیفیت دارای ماده ای به نام لاتکس هستند که علاوه بر ایجاد حساسیت پوستی، ممکن است سبب سرطان نیز گردد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha