مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب کاشت مو BHT معایب کاشت مو BHT
21 آگوست 2018 بدون نظر 1075 بازدید

معایب کاشت مو BHT چیست؟

کاشت موی بدن یا BHT یک روش کاشت مو است که گفولیکول های موی پیوندی از سطح بدن برداشت می شوند. هر چند که این روش امکان کاشت مو را برای بعضی از کسانی که بانک موی کافی در سر ندارند، فراهم می کند اما معایب کاشت مو BHT چشمگیر است و به همین دلیل است که متخصصان کاشت مو به این روش به عنوان آخرین گزینه برای کاشت مو نگاه می کنند.

عدم همخوانی موهای بدن با موی سر از مهمترین معایب کاشت مو BHT

در کاشت مو به روش BHT معمولا پزشک کاشت مو سعی می کند شبیه ترین موها ی بدن به موهای سر را برای برداشت مو پیدا کند اما به هر حال موهای سر تفاوت های زیادی با موهای سایر نقاط بدن دارند. این موها از نظر رنگ، ضخامت، تعداد تار موی هر واحد فولیکولار، زاویه قرار گیری در پوست، تراکم موها ، سرعت و چرخه ی رشد و …  متفاوت هستند.

درصد موفقیت پایین تر کاشت مو به روش BHT نسبت به روش های مرسوم

به دلیل تفاوت های ساختاری فولیکول های موی سر و بدن و هچنین شرایط متفاوت پوست سر نسبت به پوست بدن از لحاظ خونرسانی و … موجب می شود تا پیوند مو از بدن همیشه موفقیت آمیز نباشد و معمولا توصیه می شود که قبل از کاشت موی گسترده به این روش، تست کاشت مو از چند ماه قبل انجام شود.

معایب کاشت مو BHT چیست؟

جلوه ی غیر طبیعی موهای بدن در سر

 به دلیل عدم همخوانی مناسب موهای سر و بدن، موهایی که از بدن گرفته شده و در سر کاشته می شوند، معمولا جلوه ی طبیعی مطلوبی ندارند که این هم از معایب کاشت مو BHT است. موهای گرفته شده از بدن برای کاشت در جلوی سر و خط رویش مناسب نیستند و متخصصان کاشت مو سعی می کنند از آن ها در نواحی تاج یا وسط سر و در میان موهای پیوندی از سر، صرفا جهت پر کردن فضاهای خالی استفاده کنند.

تراکم کمتر موهای بدن نسبت به موی سر

موهای بدن نسبت به موهای سر تراکم کمتری دارند و واحد های فولیکولارآن ها هم اکثرا بیش از یک الی دو تار مو ندارد، بنابراین برای برداشت مو از بدن نیاز است که از سطح بیشتری از بدن موها برداشت شوند که هم وقت گیر تر است و هم لازم است که بی حسی گسترده تری اعمال شود.

ایجاد مشکلات تکنیکی یکی دیگر از معایب کاشت مو به روش BHT

فولیکول های موی بدن زاویه حاد تری نسبت به فولیکول های موی سر دارند و این باعث می شود که حین برداشت این فولیکول ها سطح بیشتری از پوست تحت تاثیر قرار بگیرد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha