مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو sut کاشت مو sut
11 اکتبر 2018 بدون نظر 778 بازدید

معایب و مشکلات کاشت مو sut

خوشبختانه با گذشت زمان روش های کاشت مو دچار پیشرفت های زیادی شده اند و همین باعث شده تا بیمارانی که از کاشت مو استفاده میکنند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. البته در حال حاضر محققان در حال بررسی روش های جدید تر هستند که با ورود آن ها به کلینیک های زیبایی میتوان شاهد افزایش مزایای کاشت مو بود. اما بهتر است بدانید امروزه هم روش های زیادی به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان بدون هیچگونه مشکل به رفع ریزش موی خود پرداخت. کاشت مو sut از جدیدترین روش های کاشت مو است که معایب روش های قدیمی را ندارد و افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد رضایت کامل را خواهند داشت. جالب است بدانید برای استفاده از این روش نهایتا باید ۱ الی ۲ جلسه برای کاشت مو به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

کاشت مو sut چه نوع کاشت مویی است؟

کاشت مو sut نوعی از کاشت مو است که به تازگی استفاده از آن متداول شده است و جزء روش های جدید برای کاشت مو به حساب می آید. برای انجام کاشت موی اس یو تی  متخصصان از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکنند.

معایب و مشکلات کاشت مو sut

استفاده از این دستگاه ها باعث میشود تا در طی کاشت مو نیاز به استفاده از جراحی و برش نباشد و افرادی که از آن استفاده میکنند به مزایای قابل توجهی دست پیدا کنند. به همین دلیل استفاده از این روش باعث مزایای قابل توجهی خواهد شد که میتوانید شخصا شاهد آن باشید.

معایب کاشت مو sut چیست؟

معایب کاشت مو sut به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفتیم کاشت مو sut از بهترین روش ها برای کاشت مو است اما متاسفانه این روش هم مانند روش های دیگر معایبی دارد که امید است در سالهای آینده بر طرف شود.

یکی از معایب کاشت موی اس یو تی این است که با استفاده از آن ممکن است به درصدی از فولیکول ها استخراج شده اسیب وارد شود. همین موضوع باعث شده تا برخی از بیماران که بانک موی ضعیف دارند مجبور باشند از روش های دیگر استفاده کنند. عیب دیگر این روش عدم امکان استریل کردن همه ی قسمت های دستگاه است.

کاشت مو sut چه عوارضی دارد؟

عوارض کاشت مو sut به شرح زیر می باشد:

خوشبختانه عوارض کاشت مو sut به صورت حتم از روش های دیگر کمتر است و افرادی که از این روش استفاده میکنند در اکثر موارد به مشکل خطرناکی مبتلا نخواهند شد.

البته این در صورتی است که حتما به کلینیک های معتبر مراجعه شود. از میان عوارض احتمالی کاشت مو به روش sut میتوان به التهاب، تورم و احساس بی حسی در سر اشاره کرد.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha