مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

خطرات ترمیم مو خطرات ترمیم مو
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 595 بازدید

معایب و خطرات ترمیم مو که باید از آنها آگاهی داشته باشید

عوامل زیادی وجود دارند که مو ها تحت تاثیر آن ها قرار گرفته و آسیب می بینند. امروزه برای انواع مشکلات و عوارضی که بر مو وارد می شود راه کارهای مختلفی وجود دارد که به طور کلی به آن ها روش های ترمیم مو گفته می شود. در این مطلب به بیان معایب و خطرات ترمیم مو به روش های مختلف می پردازیم.

روش های ترمیم مو

ترمیم مو راهکاری برای جلوگیری از صدمه دیدن موها و کمک به بازسازی دوباره ی آن ها می باشد. روش های ترمیم مو به طور کلی در دو دسته ی روش های جراحی و روش های غیر جراحی قرار می گیرند. روش جراحی ترمیم مو همان جراحی کاشت یا پیوند موی طبیعی می باشد و روش های غیر جراحی هم موارد از قبیل استفاده از داروهای ضد ریزش مو، لیزردرمانی، تزریق پی آر پی ، مزوتراپی، استفاده از پروتز های ترمیم مو و … می باشد.

خطرات روش های مختلف جراحی ترمیم مو

همانطور که گفته شد، ترمیم مو به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می گردد. هر کدام از این روش ها ممکن است با خطراتی همراه باشند که متقاضی باید قبل از تصمیم گیری، از این خطرات آگاهی کامل داشته باشد.

معایب و خطرات ترمیم مو که باید از آنها آگاهی داشته باشید

 معایب و خطرات ترمیم مو به روش جراحی

ترمیم مو به روش جراحی کاشت مو اگر چه عمل سرپایی محسوب می شود اما به هر حال عوارض جانبی و خطراتی به دنبال دارد که برای کم شدن و قابل کنترل بودن آن ها، ضروری است که فرد متقاضی کاشت مو از سلامت جسمی برخوردار باشد و جراحی کاشت مو نیز به شکل اصولی و در محیطی امن انجام گیرد. در غیر این صورت بروز خطرات ترمیم مو به روش جراحی نظیر خونریزی های شدید، عفونت، اختلالات در فشار خون افراد، صدمه به پوست سر و … دور از انتظار نخواهد بود.

معایب و خطرات ترمیم مو با روش های غیر جراحی

ترمیم مو با روش های غیر جراحی کم عارضه تر هستند اما به هر حال گاهی اوقات عوارض و خطراتی ممکن است وجود داشته باشد که سلامتی فرد را تهدید نماید. این گونه موارد بیشتر زمانی پیش می آید که از روش ترمیم مویی که مناسب حال فرد نیست، استفاده شود و یا اینکه روش مد نظر به صورت غیر اصولی و با مواد یا ابزارهای غیر استاندار صورت گیرد. به عنوان مثال داروی ضد ریزش موی فیناستراید ممکن است رو سلامتی جنسی افراد تاثیر منفی داشته باشند و برای کسانی که در سنین جوانی هستند و قصد بچه دار شدن دارند، مشکلاتی را به وجود بیاورد.

بهترین روش ترمیم مو

قبل از امتحان کردن هر نوع روش ترمیم مویی بهتر است ابتدا با متخصصین پوست و مو مشاوره انجام داد تا پس از معین شدن علل بروز مشکلات مو از راهکار هایی که متخصصان با توجه به وضعیت هر فرد توصیه می کنند، استفاده نمود. گاهی اوقات راه حل های ساده تری از آنچه که شما فکرش را می کنید برای مشکل شما وجود دارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha