مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب روش fue معایب روش fue
30 جولای 2018 بدون نظر 483 بازدید

معایب روش fue چیست؟

زمانی که روش fue  تازه ابداع شده بود معایب زیادی داشت اما به مرور زمان از معایب آن کاسته شد. به هر حال معایب روش fue با اینکه بسیار کاهش یافته اند اما هنوز وجود دارند و معمولا پزشکانی که ترجیح می دهند روش کاشت موی fut را انجام دهند بیشتر بر این معایب تکیه می کنند و بالعکس پزشکانی که روش fue را می پسندند از این معایب چشم پوشی می کنند.

مهمترین معایب روش fue کاشت مو

    • برداشت فولیکول های موی مجزا برای موهای فر و مجعد مشکل است بنابراین استفاده از روش fue برای کسانی که دارای موهای فر یا مجعد هستند ریسک بیشتری دارد.
    • گرافت های موی تهیه شده با این روش به دلیل پوشش بسیار ناچیزی که دارند بسیار حساس هستند و خیلی زود در اثر تماس با هوا خشک شده و یا با کوچکترین استرس صدمه می بینند.
    • تلفات فولیکول های مو در مقایسه با روش fut  می تواند بیشتر باشد.

معایب روش fue چیست؟

  • پایین آمدن کیفیت فولیکول های موی پیوندی موجب می شود که فولیکول های مویی که زنده می مانند ضعیف باشند و نتوانند به خوبی رشد کنند.
  • روشی بسیار زمان بر است و به همین دلیل برای کاشت موهای وسیع خیلی توصیه نمی شود مگر اینکه کار کاشت مو طی چندین جلسه صورت گیرد.
  • با توجه به زمان بر بودن این روش و انرژی بالایی که از پزشک می گیرد، غالباً هزینه بالاتری نسبت به روش های مرسوم تر کاشت مو دارد و بنابراین شاید خیلی از افراد به همین دلیل نتوانند از این روش کاشت مو استفاده کنند.

 چه زمانی معایب روش fue بیشتر می شود؟

زمانی که این روش توسط پزشکانی که مهارت لازم در اجرای این روش ندارند معایب روش fue بیشتر می شوند، زیرا آن ها نمی توانند فولیکول های مو را با کیفیت مطلوب از بانک موی افراد برداشت نمایند و ممکن است پس از کاشت بسیاری از فولیکول های موی پیوندی دچار ریزش شوند و کاشت مو نتیجه ی دلخواه را نداشته باشد. بنابراین انتخاب پزشک می تواند نقش مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت این روش داشته باشد و بهتر است افراد برای کاشت موهای محدود در سر و همچنین کاشت ابرو، سبیل و … به سراغ این روش بروند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha