مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب اکستنشن مو معایب اکستنشن مو
3 اکتبر 2018 بدون نظر 760 بازدید

معایب اکستنشن مو که باید از آنها اطلاع داشته باشید

در گذشته بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی موهای خود از روش های سنتی استفاده میکرده اند و معمولا برای این کار داروهای گیاهی انتخاب میشد.اگر یادتان بیاید مادربزرگ ها معمولا استفاده از تخم مرغ و حنا را توصیه میکردند و این عقیده را داشتند که با استفاده از این داروهای گیاهی میتوان به راحتی جلوی ریزش مو را گرفت و حتی شاهد افزایش ضخامت و بهبود حالت پذیری مو بود.اما در حال حاضر بسیاری از افراد ترجیح میدهند از روش های جدید که در کلینیک ها وجود دارد برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند چون افزایش زیبایی به صورت سریع برایشان اهمیت دارد.در اکثر موارد افرادی که از این روش ها استفاده میکنند به هیچ وجه معایب آن را در نظر نخواهد داشت. اکستنشن یکی از روش های رایج برای افزایش زیبایی مو است که در این مطلب به معایب اکستنشن مو خواهیم پرداخت.

اکستنشن مو برای چه افرادی مناسب است؟

صرف نظر از معایب اکستنشن مو این روش میتواند در بسیاری از موارد باعث افزایش زیبایی شود و نتایج مطلوبی را به دنبال داشته باشد.همین باعث شده تا بسیاری از افراد این روش را برای افزایش زیبایی مو ها و حالت پذیری آن انتخاب کنند.

اکستنشن مو برای افرادی مناسب است که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده اند و موهایشان تراکمی کافی را ندارد. علاوه بر این افرادی که موهایشان دچار اسیب شده نیز میتوانند از این روش استفاده کنند. برای استفاده از اکستنشن معمولا شرایط خاصی لازم نیست.

معایب اکستنشن مو که باید از آنها اطلاع داشته باشید

اکستنشن مو چگونه انجام میشود؟

برای اکستنشن مو در مراکز زیبایی مختلف ممکن است از متدهای مختلفی استفاده شود اما به طور کلی برای اکستنشن موهای مصنوعی به صورت تار به تار با استفاده از کراتین لابه لای مو ها قرار میگیرد.

یکی از معایب اکستنشن مو این است که نمیتوانید به صورت دائمی از آن استفاده نمایید چون اثر چسب ها از بین خواهد رفت و به مرور به موها آسیب وارد میشود. اما به علت اثراتی که دارد بسیاری از افراد به صورت موقت هم که شده از آن اسفتاده میکنند.

معایب اکستنشن مو چیست؟

برای استفاده از این روش باید به معایب اکستنشن مو نیز توجه داشته باشید.یکی از مهمترین معایب اکستنشن این است که با استفاده از ان فشار زیادی به ریشه ی موها وارد میشود به همین دلیل ممکن است شاهد ضعیف شدن موها و حتی ریزش آن باشیم. علاوه بر این در برخی موارد به علت عدم استفاده از مواد استاندارد عوارض مختلفی برای فرد به وجود خواهد امد که به راحتی قابل برطرف کردن نخواهد بود.

[تعداد: 3   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha