مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو طبیعی ابرو کاشت مو طبیعی ابرو
8 آگوست 2018 بدون نظر 650 بازدید

مطمئن ترین روش برای کاشت مو طبیعی ابرو

کاشت مو طبیعی ابرو از روش های درمانی رفع کم مویی و طاسی در ناحیه ابرو می باشد و بیشتر برای رفع نواقص ابرو مانند پوشش اسکار در ناحیه ابرو، درمان ریزش گسترده و دائمی ابرو و … کارایی دارد.

روش های متداول در کاشت مو طبیعی ابرو

برای کاشت موی طبیعی در ناحیه ی ابرو نیز از روش های رایج در کاشت موی سر از قبیل روشFUT و FUE استفاده می شود. در اغلب افراد، گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو که معمولا دارای یک الی دو تار مو هستند از ناحیه سر برداشته می شود.

کاربرد روش FUT برای پیوند در ناحیه ابرو

در این روش که به روش برداشت نواری نیز شهرت دارد، موهای مورد نیاز برای پیوند یا کاشت در ناحیه ابرو با برش جراحی و به صورت نواری البته نوار بسیار کوچکی در مقایسه با کاشت مو در سر، برداشته می شوند.

مطمئن ترین روش برای کاشت مو طبیعی ابرو

پس از جداسازی فولیکول های مناسب برای کاشت، فولیکول های آماده شده در نواحی مورد نظر از ابرو با جهت و زاویه های متناسب با شکل ابرو کاشته می شوند هر چند که برش ایجاد شده در ناحیه بانک مو برای کاشت مو در ناحیه ابرو معمولا وسعت چندانی ندارد و امکان محو شدن کامل آن زیاد است، اما به هر حال دوران نقاهت طولانی تری نسبت به روش FUE برای فرد متقاضی کاشت ابرو ایجاد می کند.

مطمئن ترین روش کاشت ابرو

در مورد معرفی مطمئن ترین روش برای کشت مو در ناحیه ابرو سلیقه های مختلفی وجود دارد و مطمئن ترین روش تا حدود زیادی بستگی به شرایط فرد و مهارت پزشک متخصص کاشت مو در روش مورد نظر دارد. با این وجود از نظر بسیاری از متخصصان کاشت مو که در زمینه ی کاشت موی ابرو نیز مهارت دارند، کاشت یا پیوند ابرو به روش FUE می تواند یکی از مطمئن ترین روش ها باشد؛ زیرا در این روش نیازی به ایجاد برش جراحی نیست و برش های بسیار کوچک ظریفی هم در ناحیه بانک مو و هم در ناحیه ی ابرو ایجاد می شود بنابراین چنانچه این روش توسط متخصص با تجربه ای انجام شود، زخم و خونریزی در کمترین حد ممکن است و دوران نقاهت پس از کاشت بسیار کوتاه خواهد بود و پس از آن اثری از زخم ها بقی نمی ماند.

غیر مطمئن ترین روش برای کاشت مو در ناحیه ابرو

کاشت موهای مصنوعی در ناحیه ابرو غیر مطمئن ترین روش برای کاشت مو در ناحیه ابرو است . زیرا در این روش احتمال پس زده شدن موهای مصنوعی از طرف بدن و ایجاد عوارضی همچون عفونت و اسکار های دائمی در ابرو  بسیار زیاد است.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha