مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بدون رشد کاشت مو بدون رشد
11 آگوست 2018 بدون نظر 619 بازدید

مشکلات کاشت مو بدون رشد

مو به عنوان یکی از مهمترین و زیباترین قسمت زیبایی هر فرد شناخته می شود. به همین دلیل است که اگر افراد به ریزش مو دچار شوند به سرعت در پی درمان آن هستند. یکی از راه هایی که افراد می توانند به درمان طاسی ایجاد شده بر روی سرشان بپرازند کاشت مو می باشد. قبل از انجام این عمل نیاز است که بدانید کاشت مو به روش های مختلف انجام می گیرد و تنها با مراجعه به پزشک می توانید روش متناسب با پوست و موی خود را پیدا کنید و سپس شروع به درمان کنید. همچنین باید بدانید که علاوه بر روشی که به شما امکان داشتن موهای طبیعی را می دهد کاشت مو با موی مصنوعی و یا کاشت مو بدون رشد نیز وجود دارد که در ایران و بسیاری از کشورها مورد تایید نمی باشد زیرا مشکلات بسیاری را برای افراد به همراه دارد.

در این مقاله تلاش شده است تا با بررسی مشکلات کاشت مو بدون رشد این آگاهی را به شما بدهیم تا انتخاب مناسب و دقیق تری برای درمان ریزش مو داشته باشید.

کاشت موی بدون رشد

کاشت موی مصنوعی یا همان کاشت مو بدون رشد به وسیله سوزن های مخصوص روی سر کاشته می شود که امکان رشد مو با بقیه موها نیست و اگر پوست سر در مقایسه با این موها واکنش نشان داد شما مجبور هستید که آنها را از سر خارج کنید.

مشکلات کاشت مو بدون رشد

موهای مصنوعی که در جنس های مختلف از جمله مونواکریلیک، پلی ‌اکریلیک و پلی ‌استر ساخته شده است که از طریق وسیله ای که به آن ایمپلنتر گفته می شود روی سر افراد کار گذاشته می شود.

پزشکان این روش را آسان ترین روش کاشت مو می دانند زیرا به راحتی و تنها در چند روز می توانند آن را بیاموزند، در حین انجام عمل با هیچگونه خونریزی مواجه نمی شوند و می توانند نتیجه کار را بلافاصله به بیمار نشان دهند.

مشکلات کاشت مو بدون رشد

همانطور که هر عملی عوارض و مشکلاتی را با خود به همراه دارد باید بدانید که کاشت مو بدون رشد نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. از همین رو در نظر داریم تا برخی از مشکلات کاشت مو بدون رشد را با شما در میان بگذاریم از جمله این مشکلات عبارتند از:

  • تورم خفیف در ناحیه پیشانی و اطراف چشم
  • خارش شایع است. در ناحیه برداشت مو ، خاراندن مشکلی ندارد ولی در ناحیه کاشت ممکن است با آسیب گرافتهای کاشت شده همراه باشد و ممنوع است.
  • ایجاد کراست یا دلمه در محل کاشت مو
  • فولیکولیت یا جوش چرکی که از چند هفته تا چند ماه پس از عمل ممکن است رخ دهد.
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha