مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو به سر پیوند مو به سر
4 اکتبر 2018 بدون نظر 596 بازدید

مشکلات پیوند مو به سر و صورت

از دست دادن موها می تواند تاثیرزیادی بر اعتماد به نفس برخی از افراد خصوصا جوان تر ها داشته باشد  و از این رو در زندگی شخصی و حرفه ای افراد اختلال ایجاد کند. از این رو رواج کاشت و پیوند مو در دنیای امروزی خیلی عجیب نیست. در حال حاضر جراحی های پیوند مو به سر و صورت به شدت رواج یافته اند و نتایجی که از این جراحی های به دست می آید قابل توجه است، اما به هر حال پیوند مو مشکلات و چالش های خود را دارد.

مشکلات و محدودیت های پیوند مو به سر و صورت

محدودیت در بانک موی بسیاری از افراد متقاضی پیوند مو

یکی از چالش های اساسی پیوند مو، محدودیت هایی است که در بانک موی بسیاری از افراد متقاضی پیوند مو وجود دارد. همانگونه که می دانید برای پیوند مو به سر و یا صورت به صورت طبیعی، از موهای طبیعی خود فرد که دارای فولیکول های زنده ای هستند، استفاده می شود.

بنابراین زمانی که تعداد فولیکول های مطلوب برای کاشت مو کم باشند، کاشت مو با محدودیت مواجه می شود؛ به طوری که برای برخی از افراد روش کاشت مو به کلی کنار گذاشته می شود و برای برخی دیگر کاشت موی محدود و یا با تراکم بسیار پایین قابل در حدی که فقط نمای کلی طاسی پوشانده شود، امکان پذیر خواهد بود.

مشکلات پیوند مو به سر و صورت

چالش زنده ماندن فولیکول های مو حین استخراج با پس از پیوند مو به سر یا صورت

علت بسیاری از مواردی که پیوند مو ناموفق تلقی می شوند، این است که فولیکول های موی پیوندی پس از پیوند زنده نمی مانند. این پدیده زمانی اتفاق می افتد که یا فولیکول های مناسبی برای استخراج از بانک مو انتخاب نشده باشند و یا اینکه حین استخراج و جا به جایی صدمه هایی به آن ها وارد شده باشد.

از دست رفتن رطوبت فولیکول های موی پیوندی و خشک شدن آن ها و همچنین وارد آمدن ضرباتی به آن ها حین استخراج، نمونه هایی از آسیب هایی هستند که ممکن است به فولیکول مو وارد شود و موجب از بین رفتن آن ها گردد.

پنهان کردن شواهد جراحی پیوند مو به سر

باقی ماندن شواهد جراحی در ناحیه ی بانک مو یا حتی ناحیه ای که موها کاشته می شوند نیز مشکل دیگری است در  متدهای مختلفی پیوند مو به صوت کم و بیش وجود دارد .

این عارضه در روش fut یا برداشت نواری به صورت اسکار خطی در پشت سر بیشتر جلوه دارد. البته چنانچه روش های برداشت مجزای گرافت مو نظیر fit  و  fueنیز به صورت بی رویه ای انجام شوند، صدمات زیادی به بانک مو وارد می شود که آثار آن ها برای همیشه باقی می ماند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha