مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با لیزر کاشت مو با لیزر
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 790 بازدید

مشکلات و عوارض کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر یکی از روش های کاشت مو است در زمانی که ابداع شده بود، سر و صدای زیادی بر پا نمود اما پس ازمدت کوتاهی کنار گذاشته شد. این روش که در واقع نوعی جراحی کاشت مو می باشد و با روش های تقویت مو با کمک لیزر کم توان که تاثیرات مفید و مثبت آن به اثبات رسیده است، به کلی تفاوت دارد. در روش کاشت مو با لیزر ، از نور لیزر برای ایجاد سوراخ هایی در ناحیه گیرنده پیوند مو جهت قرار دادن گرافت های موی پیوندی در پوست استفاده می شود.

مشکلات کاشت مو با لیزر

به دلیل حرارت ناشی از نور لیزر آب سلول های نواحی اطراف سوراخ های یا حفره هایی که به وسیله ی لیزر در ناحیه ی کاشت موها ایجاد می شود تبخیر می شود و به این ترتیب جریان گردش خون به طرف گرافت های مویی که در این حفره ها قرار می گیرند و برای زنده ماندن نیاز به جذب اکسیژن و مواد مغذی از خون دارند، کاهش می یابد.

مشکلات و عوارض کاشت مو با لیزر

در چنین شرایطی موهای تازه پیوند شده به خوبی تغذیه نمی شوند و شرایط مناسبی برای زنده ماندن و استحکام یافتن در محیط جدید را ندارند. به این ترتیب میزان موفقیت کاشت مو با ضعیف باقی ماندن و یا ریزش دائمی موهای پیوندی، بسیار کاهش می یابد.

جراحی کاشت مو لیزری روشی منسوخ شده است

با وجود اینکه در ابتدای ابداع و معرفی جراحی کاشت مو لیزری، این روش توانست توجه افراد زیادی  را به خود جلب نماید. همه گمان می کردند چون در این روش از تکنولوژی لیزر استفاده می شود، روش بسیار دقیق، کم عارضه و موفق خواهد بود اما واقعیت چیز دیگری را نشان داد و پس از مدت زمان کوتاهی که پزشکان متخصص کاشت مو نتایج جراحی کاشت مو لیزری را مشاهده نمودند، به این نتیجه رسیدند که ایده ی ایجاد حفره های کاشت مو با لیزر ایده ی خوبی نیست و به همین دلیل این روش را کنار گذاشته و ترجیح دادند از تیغ ها یا نیدل های ظریف و مخصوص جهت ایجاد برش و حفره برای کاشت مو استفاده کنند. در حال حاضر نیز در جدید ترین متد های کاشت مو از لیزر برای ایجاد حفره جهت کاشت مو استفاده نمی شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha