مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت موی مصنوعی عوارض کاشت موی مصنوعی
11 اکتبر 2018 بدون نظر 554 بازدید

مشکلات و عوارض کاشت موی مصنوعی

به دلیل اینکه امروزه متقاضیان روش های درمانی ریزش مو افزایش پیدا کرده است روش های زیادی به وجود آمده که با استفاده از آن ها میتوان به رفع ریزش مو پرداخت. در بسیاری از موارد بیمارانی که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند قصد دارند با استفاده از روش های درمانی مختلف مانند کاشت مو، ترمیم مو، پی ار پی و … به رفع ریزش مو خود بپردازند. این موضوع باعث شده تا افراد سودجو هم دست به کار شوند و تلاش کنند با استفاده از روش های غیر استانداردی که برای رفع ریزش مو وجود دارد درصدی از متقاضیان روش های کاشت مو را به سمت خود جلب کنند. کاشت موی مصنوعی یکی از خدماتی است که در کلینیک های غیر مجاز استفاده از آن به کرات دیده میشود و مشکلات زیادی را برای فرد به وجود می آورد که در ادامه عوارض کاشت موی مصنوعی بیشتر خواهیم پرداخت.

کاشت موی مصنوعی چیست؟

بهتر است قبل از هر چیز این نکته را بدانید که عوارض کاشت موی مصنوعی مربوط به روش ترمیم مو نیست. در ترمیم مو از روشی کاملا متفاوت برای رفع ریزش مو استفاده میشود به همین دلیل مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید.

کاشت مو به روشی گفته میشود که برای انجام آن موهای مصنوعی با استفاده از روش های جراحی در نواحی مختلف سر پیوند زده میشود و همین باعث بروز عوارض مختلف میشود.

مشکلات و عوارض کاشت موی مصنوعی

به علت این که بدن به عنوان عاملی خارجی به موهای مصنوعی واکنش نشان میدهد در همه ی حالات عوارض خطرناکی برای بیماران به وجود خواهد آمد.

عوارض عمل کاشت موی مصنوعی چیست؟

عوارض عمل کاشت موی مصنوعی به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفتیم به علت واکنش هایی که بدن نسبت به موهای مصنوعی نشان میدهد عوارض کاشت موی مصنوعی بسیار حاد خواهد بود. عفونت های شدید یکی از عوارض رایج کاشت موی مصنوعی است که همین باعث میشود موهایی که کاشته شده اند در مدت زمانی بسیار کوتاه دچار ریزش شوند.

متاسفانه کاشت موهای مصنوعی باعث ریزش موهای طبیعی خود بیمار هم خواهد شد و برای رفع عفونت های به وجود آمده باید سریعا به مراکز درمان مراجعه کرد.

عوارض کاشت موی مصنوعی hrt چیست؟

عوارض عمل کاشت موی مصنوعی hrt به شرح زیر می باشد:

همانطور که گفتیم عوارض کاشت موی مصنوعی فقط مربوط به نوعی است که در آن از جراحی استفاده شود. در صورتی که برای رفع ریزش موی خود از کاشت موی مصنوعی Hrt استفاده کنید مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد.

در کاشت موی مصنوعی به روش hrt موهای مصنوعی با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی  بر روی سر ثابت میشود و هیچ عارضه ای برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha