مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت موی صورت عوارض کاشت موی صورت
12 اکتبر 2018 بدون نظر 723 بازدید

مشکلات و عوارض کاشت موی صورت

برای افزایش زیبایی راهکارهای مختلفی وجود دارد که افراد میتوانند با استفاده از آن به چهره ی مورد نظر خود دست پیدا کنند. کاشت موی صورت یکی از روش هایی است که بسیاری از آقایان برای افزایش زیبایی خود آن را انتخاب میکنند چون استفاده از این روش برای همه ی افراد کاملا نتیجه بخش خواهد بود و افرادی که از  آن استفاده میکنند شاهد افزایش زیبایی ریش و سبیل خود خواهند بود. البته در برخی موارد ممکن است شاهد عوارض کاشت موی صورت باشیم که در این مطلب به صورت دقیق به آن خواهیم پرداخت.

عوارض کاشت موی صورت چیست؟

عوارض کاشت موی صورت به شرح زیر می باشد:

به دلیل این که امروزه روش های کاشت ریش و سبیل دچار پیشرفت های زیادی شده اند افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. در حال حاضر برای کاشت موی صورت بیشتر از روش های غیر جراحی استفاده میشود اما به هر حال ممکن است در برخی موارد شاهد عوارض کاشت موی صورت باشیم.

مشکلات و عوارض کاشت موی صورت

قرمزی، التهاب، تورم و خارش از عوارض رایجی هستند که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شوند. این عوارض کاملا طبیعی هستند و لازم نیست دچار نگرانی شوید. اما علاوه بر این عوارض ممکن است در برخی از موارد شاهد عفونت، خونریزی، نکروز، بی حسی صورت و … باشیم.

برای رفع عوارض کاشت موی صورت باید چه کرد؟

برای رفع عوارض کاشت موی صورت نباید از روش های خانگی استفاده کرد چون ممکن است عوارضی که به وجود آمده تشدید شود. معمولا برای عوارض سطحی نیاز به مراجعه به متخصصان زیبایی نیست.

اما در صورتی که شاهد عوارض شدید مانند عفونت، خونریزی و بی حسی شدید صورت بودید باید حتما برای رفع این مشکلات سریعا به پزشک مراجعه کرد.

عوارض کاشت موی صورت در کدام روش کمتر است؟

عوارض کاشت موی صورت در روش هایی که در آن از جراحی استفاده نمیشود کمتر خواهد بود. از میان روش هایی که در حال حاضر وجود دارد روش sut یکی از بهترین و کم عارضه ترین روش هاست که در بسیاری از موارد متخصصان از آن استفاده میکنند. علاوه بر استفاده از روش fit هم روشی کاملا ایمن است که میتوان از آن استفاده کرد.

برای کاهش عوارض کاشت موی صورت باید همیشه توجه داشته باشید که حتما به متخصصان با تجربه و مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید در غیر این صورت هیچ تضمینی برای ایمن بودن روش های کاشت ریش و سبیل وجود نخواهد داشت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha