مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو برای آقایان ترمیم مو برای آقایان
4 اکتبر 2018 بدون نظر 546 بازدید

محدودیت ها و مشکلات ترمیم مو برای آقایان

در واقع ترمیم مو برای آقایان با شرایط و محدودیت های خاصی روبرو است که انجام کاشت مو را برای آن ها یا غیر ممکن کرده و یا سخت می کند یکی از این شرایط و محدودیت ها نداشتن بانک موی مناسب برای انجام کاشت مو می باشد و یا داشتن بیماری خاصی که باعث می شود کاشت مو برای فرد متقاضی مناسب نباشد. در این مقاله تلاش شده است تا به معرفی برخی از محدودیت ها و مشکلات ترمیم مو برای آقایان بپردازیم و شما را نیز از آنان آگاه کنیم.

ریزش مو در مردان از زنان بیشتر است

اگر بخواهیم به طوری دقیق به مسئله ریزش مو بپردازیم باید بدانید که میانگین ریزش مو شدید در آقایان بسیار شایع تر از خانم ها می باشد و اغلب آقایان از سنین جوانی یعنی ۱۶ تا ۶۱ سال با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

محدودیت ها و مشکلات ترمیم مو برای آقایان

اصلی ترین فاکتور و عامل ریزش موی مردانه معمولا به آندروژن ها، هورمون هایی که به وجود آورنده خصوصیات مردانه هستند، نسبت داده می شود. سه دلیل اصلی و عمده به وجود آمدن آندروژن ها افزایش سن، وجود عامل ارثی و وجود مقادیر زیاد DHT یا دی هیدروکسی تستوسترون هستند. از همین رو همواره به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند و یکی از راه های پیش روی آنان ترمیم مو می باشد.

ترمیم مو برای آقایان

قبل از آنکه به محدودیت ها و مشکلات ترمیم مو برای آقایان بپردازیم میخواهیم در وهله اول شما را با روش ترمیم مو آشنا کنیم. در واقع ترمیم مو برای آقایان در صورتی انجام می شود که از بانک موی بسیار کم و یا ضعیفی برخوردار هستند.

در واقع افرادی که وسعت ریزش موهایشان زیاد بوده و زمانی که به سراغ انجام عمل کاشت مو می روند بانک مویشان تمام وسعت ریزش یافته را پوشش نمی دهد و باعث می شود فضاهای خالی در کاشت مو وجود داشته باشد.

محدودیت ها و مشکلات ترمیم مو برای آقایان

اما در ترمیم مو اینطور نیست در ترمیم مو با هر وسعت ریزشی میتوان ان منطقه را پر کرده بدون اینکه هیچ کجای آن خالی از مو باشد یا افرادی که دارای بیماری خاصی هستند مثلا نوعی از بیماری های خود ایمنی که سیستم ایمنی به خود بدن حمله کرده و یا تحت درمان خاصی هستند که موهای خود را از دست داده اند تنها راه حل این افراد ترمیم مو می باشد.

مشکلات ترمیم مو برای آقایان

مشکلات ترمیم مو برای آقایان به شرح زیر می باشد:

معمولا افرادی که از انواع بیماری هایی نظیر دیابت و یا فشار خون بالا رنج می برند افراد مناسبی برای انجام ترمیم مو نیستند و پزشکان توصیه می کنند که آنها از روش های درمانی دیگری برای مقابله با ریزش مو استفاده کنند.

اما باید بدانید که ترمیمو مو برای آقایان مشکلاتی را بعد از انجام عمل به همراه ندارد و افراد پس از گذشت یک الی دو روز و با برداشتن پانسمان می توانند به انجام کارهای روزمره خود بپردازند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha