مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انتقال مو از دیگران انتقال مو از دیگران
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 547 بازدید

مشکلات انتقال مو از دیگران برای کاشت

در حال حاضر تمامی روش های کاشت مو متکی به وجود بانک موی مطلوب و مناسب در افراد هستند و فقط از فولیکول های موی زنده متعلق به خود فرد برای کاشت مو استفاده می شود. انتقال مو از دیگران جهت انجام کاشت مو مرسوم نیست زیرا این کار با مشکلاتی همراه است.

پیوند عضو یا بافت از شخصی به شخص دیگر فقط در مواقع ضروری انجام می شود

امروزه انواع پیوند اعضا و یا بافت از شخصی به شخص دیگر انجام می شود که تمامی این پیوند ها برای حفظ جان ، سلامتی و توانایی های بدنی شخص گیرنده پیوند ضروری هستند و تا زمانی که با سایر روش های درمانی امکان مداوای بیمار وجود داشته باشد، بحث پیوند مطرح نمی شود.

علت این احتیاط و عجله نکردن برای انجام انواع پیوند این است که در صورت انجام پیوند، برای کنترل سیستم یمنی بدن و جلوگیری از واکنش بدن نسبت به عضو یا بافت جدید، فرد گیرنده بایستی داروهای قوی سرکوب کننده ی سیستم ایمنی بدن را مصرف کند و همیشه سیستم ایمنی بدن خود را به حالت تضعیف شده در آورد که این مسئله خود باعث بروز مشکلات وعوارض دیگری برای او می شود.

مشکلات انتقال مو از دیگران برای کاشت

انتقال مو از دیگران ضرورتی ندارد

بودن یا نبودن مو بر روی سر تاثیر خاصی در سلامتی فرد ندارد و این مسئله بیشتر بر روی روحیه افراد اثر گذار است که البته راه حل های دیگری مانند ترمیم مو برای حل این مشکل وجود دارد.

بر همین اساس اگر چه از لحاظ پزشکی امکان انتقال مو ازاز شخصی به شخص دیگرهمانند سایرعمل های پیوند وجود دارد اما پزشکان انجام این کار را ضروری ندانسته و  به مراجعه کنندگان توصیه نمی کنند زیرا این کار ارزش مشکلاتی که ایجاد می کند را ندارد. انتقال یا پیوند مو از دیگران حتی در کشور های پیشرفته نیز کار بیهوده و غیر منطقی تلقی می شود.

مشکلات انتقال مو از دیگران

انتقال مو از دیگران می تواند مشکلات زیر را به همراه داشته باشد:

عدم همخوانی کامل موهای فرد دهنده و گیرنده ی مو، نیاز به مصرف داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن و افزایش ریسک ابتلا به انواع بیماری های عفونی، ویروسی و … و نتیجه نگرفتن از چنین کاشت مویی که عوارض زیادی برای فرد دارد از مهمترین مشکلاتی هستند که انتقال مو از دیگران می تواند به همراه داشته باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha