مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزوتراپی مو مزوتراپی مو
26 سپتامبر 2018 بدون نظر 963 بازدید

مزوتراپی مو چیست؟

امروزه با تغییر سبک زندگی، ریزش مو به یک معضل تبدیل شده است . با پیشرفت علم ، روش هایی برای مقابله با ریزش مو وجود دارد . یکی از این روش ها مزوتراپی مو است. در این روش، دارو در عمق یک میلی متری به ناحیه مورد نظر تزریق و باعث تحریک فولیکول مو شده و با تقویت آنها و تقویت فیبر مو، روند رشد را به کار می اندازد . امروزه مزوتراپی مو یکی از سریع ترین روشها برای درمان ریزش مو است.

مزوتراپی چگونه عمل می کند؟

ترکیبات موجود درمواد مزوتراپی سبب می شود که جریان خون در رگهای پوست سر تقویت شده و خون کافی به فولیکول های مو برسد و تغذیه لازم را انجام دهند .  در این مواد ، اسید های آمینه ، ویتامین ها و عنصر روی موجود می باشد که سبب زیبایی و سلامتی موها می شود . در ترکیب این دارو ها ویتامین ب وجود دارد که باعث رفع شوره مو و بهبود عملکرد غده های چربی می شود.

ترکیبات موجود در داروهای مزوتراپی

لیست ترکیبات موجود در این داروها بلند است و ترکیبات این دارو ها با توجه به شرایط شخص تهیه می شود. پزشک با بررسی هر بیمار تشخیص می دهد که چه داروهایی برای او مناسب هستند.

مزوتراپی مو چیست؟

چه اشخاصی مناسب مزوتراپی هستند ؟

هر کسی که می خواهد موهای خود را تقویت کند و کسانی که دارای ریزش موی سر و یا نازکی مو هستند می توانند مزوتراپی انجام دهند ، همچنین کسانی که به محلول های ضد ریزش مو حساسیت دارند می توانند این روش را انجام دهند .

فواید و عوارض مزوتراپی مو

فواید انجام مزوتراپی مو

بعد از انجام مزوتراپی مو به استراحت نیازی نیست ، این تکنیک درد قابل ملاحظه ای ندارد و فقط در ناحیه ی تزریق یک سوزش اندک احساس می شود که با استفاده از کرم بی حسی آن سوزش هم احساس نمی شود ، نتیجه ی این روش قطعی است و یک درمان خیلی خوب برای ریزش مو است و نیاز به صرف زمان زیادی ندارد .

عوارض مزوتراپی چیست ؟

اگر مزوتراپی به دست یک پزشک متخصص و با استفاده از داروهای استاندارد انجام شود هیچگونه عارضه جدی ندارد و تنها ممکن است عوارض جانبی مانند : کبودی ، ورم ، آلرژی ، التهاب ، قرمزی ، تغییر رنگ پوست ، احساس سوزش و درد خفیف داشته باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha