مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایا و معایب fue مزایا و معایب fue
30 جولای 2018 بدون نظر 481 بازدید

مزایا و معایب fue کدام است؟

Fue تکنیک مدرنی در کاشت مو برای استخراج فولیکول های مو می باشد. متد fue تقریبا غیر تهاجمی است و مداخله زیادی در بافت ها  بدن نمی کند.همانند سایر متد های کاشت مو، مزایا و معایب fue لیست طولانی دارند.

مزایا و معایب fue

همانگونه که گفتیم مزایا و معایب fue  و مقایسه آن ها با یکدیگر بحث طولانی است. اما در اینجا آن ها را به صورت خلاصه بیان می کنیم. اطلاع از مزایا و معایب روش های مختلف به متقاضیان کمک می کند که بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

مزایای روش fue

کاشت مو با متد fue نیازی به ایجاد برش جراحی در پشت سر و در ناحیه بانک مو نیست زیرا فولیکول های موی پیوندی به صورت تک تک و خیلی ظریف از ناحیه بان مو برداشته می شوند؛ بنابراین اسکار خطی در پشت سر ایجاد نمی شود و اسکار های بسیار ریزی که به راحتی دیده نمی شوند ایجاد شود. این متد درد و خونریزی خاصی ندارد و دوران بهبودی نیز معمولا خیلی سریع و کم ناراحتی یا عارضه است. با استفاده از این متد پزشک فقط فولیکول های موی مور نظر خود را بدون دستکاری سایر فولیکول های موی ناحیه بانک مو می تواند بردارد. نتیجه ی کاشت مو از نظر جلوه و طبیعی به نظر آمدن نیز بسیار خوب است.

مزایا و معایب fue کدام است؟

معایب روش fue

این متد بسیار زمان بر است و زمان و انرژی زیادی از پزشک و تکنسین های کاشت مو می گیرد و انتقال تعدادی زیادی فولیکول موی پیوندی ممکن است چندین جلسه طول بکشد. هزینه کاشت مو با این متد نسبت به متد مرسوم fut بیشتر است. با اینکه گفته می شود اسکار های این متد به آسانی دیده نمی شوند اما در بسیاری موارد خصوصا کاشت موی وسیع، تعداد زیادی اسکار ریز در پوست سر ایجاد می شود که ممکن است برای برخی افراد از یک اسکار خطی ناخوشایند تر باشد. و در آخر باید گفت که فقط تعدادی از پزشکان مهارت کافی در اجرای این متد ظریف و دقیق را می توانند داشته باشند و کار کاشت مو را با موفقیت انجام دهند.

با توجه به مزایا و معایب fue چه کسانی کاندید مناسبی برای این متد هستند؟

 عموما کسانی که کاشت موی محدودی دارند و یا کسانی که قصد کاشت یا ترمیم ابرو، سبیل و … را دارند، کاندید های مناسب تری برای این روش به حساب می آیند. همچنین کسانی که دارای موهای فر و مجعد هستند نسبت به کسانی که دارای موهای صاف تری هستند، کار برداشت مجزای فولیکول مو در آن ها سخت تر بوده و ریسک صدمه دیدن فولیکول های پیوندی مو در آن ها بیشتر است بنا براین مو فرفری ها کاندید خیلی مناسبی برای این متد کاشت مو نیستند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha