مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب کاشت مژه معایب کاشت مژه
7 اکتبر 2018 بدون نظر 930 بازدید

مزایا و معایب کاشت مژه دائمی

کاشت مژه دائمی یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد برای استفاده از آن به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند.در ابتدا فقط این روش برای افرادی مورد استفاده قرار میگرفته که ریزش کامل مژه برایشان اتفاق می افتاد امروزه معمولا محدودیتی در این زمینه وجود ندارد و حتی افرادی که مژه های کم و کوتاه دارند هم از این ورش بهره میگیرند.معمولا در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند به نتایج دلخواه خواهند رسید چون مژه های طبیعی که برای فرد به وجود می آید ظاهر زیبایی برای چشم ها به وجود خواهد آورد و همین باعث میشود زیبایی چهره تا حد زیادی افزایش پیدا کند. در این صورت لازم نخواهد بود برای افزایش زیبایی چشم ها به صورت مرتب از لوازم ارایشی و مژه های مصنوعی استفاده کنید. در این مطلب به روش، مزایا و معایب کاشت مژه دائمی خواهیم پرداخت.

کاشت مژه دائمی چیست؟

افزایش تراکم و سایز مژه ها آرزویی است که بسیاری از افراد برای دستیابی به آن به صورت مداوم از روش های موقت استفاده میکنند این کار باعث میشود تا مجبور شوند مقداری از هزینه و زمان خود را در طول روز به این کار اختصاص دهند اما با استفاده از روش کاشت مژه دائمی میتوان برای همیشه به مژه هایی پرپشت و بلند دست پیدا کرد.

در این روش متخصصان از فولیکول های بدن خود فرد استفاده میکنند. برای اینکار ابتدا با روش هایی که وجود دارد فولیکول ها را استخراج میکنند و تعداد مشخصی از آن ها را بر روی مژه ها پیوند میزنند.

مزایا و معایب کاشت مژه دائمی

کاشت مژه دائمی چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت مژه دائمی به شرح زیر می باشد:

مهمترین مزیت کاشت مژه دائمی این است که لازم نخواهد بود برای ترمیم مو های کاشته شده دائما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. علاوه بر این مژه هایی که با استفاده از این روش کاشته میشوند ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت و هیچکس متوجه این نخواهد شد که از کاشت مو استفاده کرده اید.

مزیت دیگر کاشت مژه دائمی سرعتی است که در دستیابی به نتیجه مشاهده خواهید کرد به صورتی که در اکثر موارد میتوان بعد از چند ماه شاهد رشد موهای جدید باشید.

کاشت مژه دائمی چه معایبی دارد؟

معایب کاشت مژه دائمی به شرح زیر می باشد:

برخی از عمل های زیبایی عوارض خطرناکی خواهند داشت که باعث میشود بسیاری از افراد نتوانند ریسک آن را قبول کنند اما کاشت مژه دائمی در اکثر موارد مشکلی برای بیماران به وجود نخواهد آورد و عوارض احتمالی آن هم خطرناک نخواهد بود. اگر برای انجام این عمل به مراکز معتبر مراجعه کنید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و معایب کاشت مژه بسیار کم خواهند بود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha