مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب روش کاشت مو bht معایب روش کاشت مو bht
19 آگوست 2018 بدون نظر 588 بازدید

مزایا و معایب روش کاشت مو bht

کاشت مو از بدن یا bht یکی ار روش های کاشت مو است که می تواند برای افرادی که دچار طاسی دائمی شده اند، مفید باشد. در این روش از تکنیک استخراج فولیکولی برای استخراج موهای مورد نیاز برای پیوند مو از نواحی مختلف بدن از قبیل ریش، سینه، کتف، پا و … به کار می رود و گرافت های موی به دست آمده به قسمت های طاس سر پیوند زده می شوند. در این مطلب می خواهیم مزایا و معایب روش کاشت مو bht را بیان کنیم.

مزایای روش کاشت مو bht

با کمک این روش امکان کاشت مو برای افرادی که محدودیت های بانک موی پشت سر داشته ولی موهای بدن آن ویژگی های لازم برای کاشته شدن در سر را دارند، فراهم می شود و خواسته های این گونه افراد را که از روش های مرسوم کاشت مو مانند fut و fit نامید شده اند، تا حدودی بر آورده می سازد.

در حال حاضر کاشت مو  از بدن بهترین راه حل برای چنین افرادی است زیرا هنوز روش های کاشت مو وابسته به بانک مو هستند و روش هایی که وابستگی کمتری به بانک مو دارند مانند روش کلونی شدن مو هنوز به اندازه کافی تکامل نیافته اند.

مزایا و معایب روش کاشت مو bht

معایب روش کاشت مو bht

اگر چه روش کاشت مو از بدن فرصتی را برای افراد نا امید از روش های کاشت مو مرسوم به دلیل محدودیت های بانک مو ارائه می دهد اما معایب روش کاشت مو bht هم کم نیستند. استخراج موهای پیوندی از پوست بدن از لحاظ تکنیکی دشوار تر از استخراج موهای پیوندی از پوست سر است و تکنیکی که برای استخراج موها از بدن استفاده می شود زمان بر است و پروسه ی کاشت مو را طولانی می کند. موهای بدن تفاوت های زیادی نظیر تفاوت دررنگ، حالت، طول، ضخامت، ساختار فولیکول ، زاویه فولیکول در پوست، نیاز های تغذیه ای، تعداد تار مو موجود در هر ساختار فولیکولی و … دارند بنابراین نتایج کاشت مو از بدن تفاوت زیادی با نتایج کاشت مو از سر دارد و معمولا غیر موفق تر است.

 مزایا و معایب روش کاشت مو bht و نظر متخصصان کاشت مو در مورد آن

با توجه با مزایا و معایبی که کاشت مو از بدن دارد بسیاری از متخصصان کاشت مو ترجیح می دهند که این روش را به عنوان آخرین راه حل برای انجام کاشت مو در افرادی که بانک موی کافی در پشت سر خو ندارد، استفاده کنند. آن ها برای اینکه نتایج کاشت مو از بدن قابل قبول تر و طبیعی تر باشد، سعی می کنند از این روش به عنوان یک روش تکمیلی  یا ترکیبی در کنار دیگر روش ها  برای پوشش بهتر نواحی طاس سر استفاده کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha