مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک کاشت مو با دستگاه اتوماتیک
16 اکتبر 2018 بدون نظر 1915 بازدید

مزایا و معایب کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

در روش های قدیمی برای کاشت مو از جراحی استفاده میشده است به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکردند در اکثر موارد دچار عوارض مختلف میشدند. اما خوشبختانه امروزه با روش های جدید که در آن کاشت مو با دستگاه اتوماتیک انجام میشود عوارض کاشت مو بسیار کاهش یافته است به همین دلیل میتوان بدون هیچگونه مشکل از روش های جدید کاشت مو استفاده نمود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مزایا و معایب کاشت مو با روش های جدید بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک چیست؟

در میان روش های مختلفی که برای پیوند مو وجود دارد کاشت مو با دستگاه اتوماتیک متقاضیان زیادی پیدا کرده است چون افرادی که از آن استفاده میکنند میتوانند شاهد مزایای قابل توجهی باشند.

کاشت مو با دستگاه های اتوماتیک به روشی گفته میشود که متخصصان در آن برای انتقال فولیکول ها از دستگاه استفاده میکنند. در حال حاضر کاشت مو به روش های sut و fue با استفاده از این دستگاه ها صورت میگیرد.

مزایا و معایب کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

در گذشته که این دستگاه ها وجود نداشته است متخصصان مجبور بودن برای استخراج فولیکول ها از روش های جراحی استفاده کنند و متاسفانه استفاده از این روش ها باعث میشده تا عوارض قابل توجهی برای بیماران به وجود آید. مثلا افرادی که از روش های جراحی میکردند به طور حتم شاهد برجای ماندن جای بخیه و زخم ها بودند.

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک چه مزایایی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم در کاشت مو با دستگاه اتوماتیک از روش های جراحی استفاده نمیشود که خود این موضوع میتوان یکی از بزرگترین مزایای این روش باشد. استفاده از دستگاه های اتوماتیک باعث میشود تا ریسک عفونت، خونریزی های شدید کاهش یابد و جای زخم و بخیه و …  وجود نداشته باشد.

علاوه بر این استفاده از دستگاه ها باعث میشود تا بتوان در یک جلسه به پیوند تعداد زیادی از موها پرداخت تا جایی که امروزه این دستگاه ها باعث شده اند تا متخصصان بتوانند در یک جلسه چیزی در حدود ۱۲ هزار تار مو را پیوند بزنند.

معایب کاشت مو با دستگاه های اتوماتیک چیست؟

یکی از مهمترین معایب کاشت مو با دستگاه اتوماتیک این است که متاسفانه استفاده از این روش باعث میشود تا نتوان همه ی فولیکول ها را به صورت سالم استخراج کرد به همین دلیل افرادی که بانک موی کافی ندارند نمیتوانند از این روش استفاده کنند. علاوه بر این استفاده از این روش ها ریسک ریزش مو بعد از کاشت را ممکن است بالا ببرد.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha