مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت مو bht مزایای کاشت مو bht
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 669 بازدید

مزایای کاشت مو bht چیست؟

همانگونه که می دانید وجود بانک موی مطلوب یکی از شرایط لازم برای کاشت مو است؛ اما برخی افراد بانک موی مطلوبی ندارند و به همین دلیل کاندید مناسبی برای کاشت مو به روش های مرسوم FUT و FIT نیستند. این گونه افراد چنانچه شرایط کاشت مو bht را دشته باشند می توانند از مزایای کاشت مو bht  استفاده نموده و کاشت مو انجام دهند.

کاشت مو bht چگونه انجام می شود؟

در کاشت مو روش bht یا body hair transplantation  که در ایران به کاشت مو از بدن نیز شهرت دارد، گرافت های موی پیوندی از موی بدن هستند؛ یعنی هر قسمتی از بدن مانند کتف، کمر، سینه، ران و …  که موهای آن ویژگی های مناسبی از نظر متخصصان کاشت مو داشته باشد برای برداشت مو انتخاب شده و موهای مورد نیاز با تکنیک استخراج فولیکولی مو از آن جا برداشته  و سپس در پوست سر پیوند زده می شوند. دلیل به کار بردن تکنیک استخراج فولیکولی مو برای برداشت فولیکول های مو این است که کمترین آسیب ممکن به پوست بدن وارد شود.

مزایای کاشت مو bht چیست؟

مزایای کاشت مو bht

مزایای کاشت مو bht به شرح زیر می باشد:

با استفاده از این روش امکان کاشت مو برای برخی از افرادی که بانک موی مطلوبی در سر ندارند اما موهای بدنشان برای کاشت مو مناسب است، فراهم می شود. از روش کاشت مو bht می توان در ترکیب با دیگر روش های کاشت مو و در حقیقت به عنوان تکمیل کننده ی پروسه ی کاشت مو کمک گرفت. یعنی در مواقعی که موهای  پشت سر فرد برای پوشش ناحیه طاسی کافی نیستند، از موهای بدن در لا به لای موهای سر برای پوشش ناحیه طاسی استفاده نمود.

کسانی  که می توانند از مزایای کاشت مو bht  بهره مند شوند

از این روش تا زمانی که امکان استفاده از روش های مرسوم کاشت مو وجود داشته باشد، استفاده نمی شود یعنی کسانی برای انجام این روش کاندید مناسبی به شمار می آیند که طاسی  آن ها شدید باشد و در پشت سر آن ها موی  کافی برای کاشت مو وجود نداشته باشد و یا اینکه به صورت کلی ناحیه پشت سر آن ها وضعیت مناسبی برای برداشت مو نداشته باشد. البته در کنار وجود چنین شرایطی بایستی موهای بدن فرد برای کاشت مو مناسب باشند و همخوانی کافی را با موهای سر داشته باشند. چنین کسانی می توانند از مزایای کاشت مو  bht بهره مند شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha