مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش جدید کاشت مو به روش جدید
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 617 بازدید

مهمترین مزایای کاشت مو به روش جدید

کاشت مو روشی برای رفع کم مویی و طاسی است که قدمتی بیش از صد سال دارد. در اولین جراحی پیوند مو که گفته می شود  تقریبا در ۱۸۰ سال پیش صورت گرفته است، پوست ضخیم حاوی مو ناحیه ای از سر برداشته شده و به ناحیه دیگر پیوند شده است. به مرور زمان روش های کاشت مو تکامل بیشتری پیدا کردند و تغییرات مثبتی در مورد شیوه ی اجرای عمل، کاهش عوارض و بهبود نتایج ایجاد گردید. امروزه برای کاشت مو روش های مختلفی به کار می رود. در این مطلب به مزایای کاشت مو به روش جدید می پردازیم.

روش های کاشت مو امروزی

روش های کاشت موی امروزی از سال ۱۹۵۹ میلادی توسط پزشکی از امریکا مطرح شد. اولین روش کاشت موی امروزی که هنوز هم مرسوم است، روش fut یا برداشت نواری می باشد. پس از آن روش دیگری به نام fit ابداع گردید.

مهمترین مزایای کاشت مو به روش جدید

در کاشت مو روش fit گرافت های موی مورد نیاز برای پیوند به صورت مجزا و پراکنده از پشت سر برداشته می شوند. در ابتدا که این روش به وجود آمده بود، سوراخ هایی که پس از برداشت در ناحیه ی بانک مو باقی می ماند، خیلی بزرگ بودند؛ اما با گذشت زمان و تلاش پزشکان و محققان زیادی، پیشرفت هایی به وجود آمد و امروزه این عمل با ظرافت بیشتری صورت می گیرد.

کاشت مو به روش جدید fue

روش کاشت مو fue یا استخرج فولیکولی مو، روشی است که در حقیقت از روش fit الهام گرفته است و گرافت های مو در این روش نیز به صورت تک تک و مجزا از بانک مو برداشت می شوند، اما تفاوت هایی که این روش جدید با روش fit دارد این است که گرافت های برداشت شده، تک فولیکولی هستند و همچنین برای برداشت یا پیوند این فولیکول های مو، برش ها و سوراخ های بسیار ظریف تر در پوست ایجاد می شود.

مزایای کاشت مو به روش جدید

به حداقل رسانیدن زخم ها و جراحت های کاشت مو، یکی از مهمترین مزیت های کاشت مو به روش جدید fue است. در ادامه مزایای روش  fue را به صورت تیتر وار ذکر می کنیم.

فواید کاشت مو به روش جدید عبارتند از:

  • برش جراحی در ناحیه بانک مو ایجاد نمی شود و در نتیجه اسکار خطی در این ناحیه پس از کاشت مو وجد ندارد.
  • دوران نقاهت کوتاه تر است.
  • عوارض پس از عمل کاشت مو معمولا کمتر و خفیف تر هستند.
  • نتایج کاشت مو جلوه طبیعی تری دارند و امکان طراحی خط رویش طبیعی وجود دارد.
  • این روش برای کسانی که بانک موی محدود دارند ممکن است مفید تر باشد.
  • به دلیل ظرافت اجرا، برای کاشت مو در نواحی مختلف صورت نیز مناسب است.
  • بهترین گزینه برای کاشت موهای محدود است.
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha