مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت طبیعی ریش کاشت طبیعی ریش
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 708 بازدید

کاشت طبیعی ریش چه مزایایی دارد؟

برخی مردان به صورت ژنتیکی از تراکم موی مناسب در ناحیه ی ریزش برخوردار نیستند ، ا برخی نیز بر اثر زخم ، ، استرس شدید ، سوختگی ، اختلالات هورمونی ، جراحی و … دچار طاسی در ناحیه ریش شده اند ، در این موارد به دلیل نبود فولیکول مو و یا از بین رفتن آن ، به منظور ایجاد ریشی منظم و پرپشت ، باید عمل کاشت مو را انجام داد زیرا با روش های درمانی دیگر نمی توان موجب رشد مو در ناحیه ی ریش شد  ، در همین راستا در این مقاله ، مزایای کاشت طبیعی ریش مورد بررسی قرار گرفته شده است .

کاشت فولیکول زنده در ریش

به منظور ایجاد حجم مناسب مو در خط رویش ریش، از موهای خارج از ریش که در زیر چشم، زیر چانه و گردن هستند می توان به عنوان فولیکول های پیوندی استفاده نمود ، همچنین فولیکول موهای پشت سر فرد جهت پیوند در ریش بسیار مناسب هستند ، از این رو پزشک جراح کاشت مو با ابزار مخصوص پزشکی ، فولیکول های مو را از محل اهداء کننده خارج می سازد و در نهایت در خط رویش طراحی شده برای ریش خواهد کاشت .

چندین ماه طول خواهد کشید تا موهای پیوندی تکامل یافته و همانند دیگر موهای ریش ، رشد طبیعی داشته باشه اما به طور کلی حدود یک سال پس از عمل پیوند ، ریشی پرپشت با خط رویش طبیعی و زیبا نمایان خواهد شد .

کاشت طبیعی ریش چه مزایایی دارد؟

کاشت طبیعی ریش

در رابطه با مزایای کاشت طبیعی ریش می توان عنوان نمود که از انجا که برخی مردان وجود ریش را عامل جذابیت بیشتر چهره می دانند ، با عمل کاشت مو در ریش ، اعتماد به نفس فرد افزایش خواهد یافت ، از سوی دیگر با کاشت مو در نواحی طاسی ریش ، چهره فرد از حالت خستگی و بیمارگونه خارج خواهد شد و شادابی خاصی به چهره القا می گردد .

از دیگر مزایای کاشت ریش ، منظم و مرتب شدن ظاهر فرد می باشد و فرد دیگر جهت پنهان کردن نواحی ریرش کرده ی موهای ریش مجبور به اصلاح مرتب ریش نخواهد بود ، در واقع کاشت ریش در این مورد موجب راحتی و آسوده خاطر شدن فرد خواهد شد .

پیوند موفق ریش

پیوند موفق مو در ریش هنگامی حاصل خواهد شد که فرد از بانک موی مناسبی جهت پیوند برخوردار باشد ، از سوی دیگر مهارت و تخصص پزشک جراح نیز در کاشت صحیح و حرفه ای فولیکول های مو بسیار موثر خواهد بود ، لذا عمل کاشت ریش طبیعی خود را تنها را کلینیک های تخصصی معتبر انجام دهید .

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha