مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

جدیدترین روش های کاشت مو جدیدترین روش های کاشت مو
30 جولای 2018 بدون نظر 388 بازدید

مزایای جدیدترین روش های کاشت مو

روش های کاشت مو نیز همانند سایر درمان های پزشکی همواره در حال تکامل و پیشرفت هستند. هدف از ابداع روش های جدید برای کاشت مو، رفع عیوب روش های گذشته و افزایش کارایی کاشت مو است. جدیدترین روش های کاشت مو که امروزه وجود دارد، نسبت به روش های قدیمی تر از تکنیک های پیشرفته تری برخوردار هستند و می توانند مزایای بیشتری داشته باشند.

جدیدترین روش های کاشت مو

کاشت مو به روش FUE از روش های جدید و محبوب کاشت مو در دنیا است. در این روش فولیکول های موی پیوندی به صورت مجزا از بانک مو استخراج می شوند و فقط زخم های بسیار کوچکی در ناحیه ی بانک موی فرد ایجاد می شود که این زخم ها طی مدت زمان کوتاهی بهبود پیدا می کنند.

 هر چند که FUE هنوز هم جز روش های جدید کاشت مو به حساب می آید اما روش های دیگری نیز در حال معرفی شدن به دنیا هستند که از میان آن ها می توان به روش کاشت موی مستقیم یا DHT اشاره نمود. روش DHT نوع پیشرفته تری از روش FUE می باشد که کار کاشت مو به کمک این روش با سرعت و موفقیت بیشتری قابل انجام است.

مزایای جدیدترین روش های کاشت مو

 مزایای جدیدترین روش های کاشت مو

همانگونه که قبلا گفته شد هدف از ابداع روش های جدید کاشت مو، افزایش کارایی و مزایای کاشت مو است. در این جا به مهم ترین مزایایی که در جدید ترین روش های کاشت مو وجود دارد، اشاره می کنیم:

  • ایجاد زخم های نقطه ای ظریفی در بانک مو که سریع بهبود پیدا می کنند به جای ایجاد زخم و اسکار خطی ناشی از جراحی در پشت سر روش قدیمی کاشت مو
  • کاهش قابل توجه درد و خونریزی نسبت به روش های قبلی
  • امکان انجام کاشت مو برای کسانی که محدودیت هایی در بانک مو دارند
  • افزایش سرعت عمل کاشت مو
  • افزایش درصد موفقیت کاشت مو
  • جلوه ی طبیعی تر موها پس از کاشت
  • حفظ بهتر بانک موی فرد برای کاشت موهای احتمالی در آینده

نکته ی قابل توجه در رابطه با روش های جدید کاشت مو

با اینکه جدیدترین روش های کاشت مو مزایای بسیاری دارند اما به دلیل نیاز به مهارت و تکنیک بالاتر در اجرای این گونه روش ها که در اجرای برخی از آن ها دستگاه های خاصی نیز به کار گرفته می شوند، مهارت پزشک جراح کاشت مو اهمیت زیادی در ارائه ی تمامی مزایای روش های جدید کاشت مو دارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha