مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو با prp تقویت مو با prp
28 سپتامبر 2018 بدون نظر 718 بازدید

مزایای تقویت مو با prp

روش های درمانی بر مبنای تزریق prp چند سالی است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این روش درمانی در شاخه های مختلف پزشکی از جمله  زیبایی کاربرد دارد. از کاربرد های prp در حوزه ی زیبایی که رواج زیادی یافته اند، می توان به مواردی نظیر جوانسازی پوست، کمک به بازسازی گونه های تحلیل رفته، کمک به رفع گودی زیر چشم و … اشاره نمود. تقویت مو با prp هم یکی از کاربرد های این روش درمانی در حوزه ی زیبایی است که در ادامه مطلب مزایای آن را بیان می کنیم.

تقویت مو با پی آر پی چه مزایایی دارد؟

تقویت مو با prp یک روش ایمن است

با توجه به اینکه ماده ی prp از خون خود فرد مشتق می گردد و معمولا هیچ ماده افزودنی به آن اضافه نمی شود، ریسک واکنش یا حساسیت بدن به آن وجود نخواهد داشت. همچنین برای انجام این روش درمانی از تجهیزات یک بار مصرف و کاملا استریل استفاده می شود و به این ترتیب ریسک انتقال بیماری نیز وجود ندارد.

مزایای تقویت مو با prp

کمترین عارضه و ناراحتی را ایجاد می کند

روش های درمانی بر مبنای prp غیر تهاجمی و بدون جراحی است و معمولا ناراحتی های جزئی مانند احساس کمی درد و شاید کمی التهاب را تجربه کنید. مرحله خون گیری همانند خون گیری برای آزمایش خون های معمولی است و هنگام تزریق نیز معمولا پزشکان در صورتی که فرد به مواد بی حسی موضعی حساسیت نداشته باشد، قبل از شروع تزریق prp به نواحی مختلف پوست سر، در نواحی مورد نظر بی حسی موضعی ایجاد می کنند.

تقویت مو با prp روشی درمانی بدون دوران نقاهت است

پس از اجرای این روش سرپایی، نیازی به استراحت و گذراندن دوران نقاهت خاصی نمی باشد و فرد می تواند به کار های روزمره خود بپردازد. البته چنانچه برای تزریق بی حسی موضعی اعمال شده باشد بهتر است تا زمانی که اثر داروی بی حسی کاملا از بین رود از اعمالی مانند رانندگی پرهیز شود.

اثر بخشی طبیعی و قابل قبولی می تواند ارائه کند

روش تقویت مو با prp  موجب می شود که سلول های طبیعی فولیکول های موی سر با سرعت بیشتری و کیفیت بهتری بازسازی شوند و تقویت موها و همچنین رویش احتمالی مو از فولیکول های از کار افتاده به صورت طبیعی انجام شود و به این ترتیب ظاهر موها پس از ترمیم و رشد مجدد، مصنوعی نخواهد بود.

اثر بخشی این روش در کنترل ریزش موی ارثی نیز دیده شده است، البته زمانی که در مراحل اولیه ریزش موی ارثی prp صورت گیرد، نتایج چشمگیر تر هستند. به طور معمول نتایج اولیه پس از گذشت حدود سه ماه نمایان می شوند، اگرچه ممکن است نتیجه مطلوب  طی چندین جلسه تزریق و  پس از گذشت زمانی حدود یک سال به دست آید.

[تعداد: 4   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha