مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی اتوماتیک کاشت موی اتوماتیک
26 سپتامبر 2018 بدون نظر 522 بازدید

کاشت موی اتوماتیک در چه مراکزی انجام می گردد؟

کاشت موی اتوماتیک روشی است که اولین بار توسط شرکتی در کشور فرانسه به دنیا معرفی شد. این شرکت دستگاهی را ابداع نمود که کار برداشت گرافت های مو و همچنین کاشت آن ها در نواحی مورد نظر را به صورت تقریبا اتوماتیک انجام می داد. امروزه متدهای پیشرفته تر شده این روش کاشت مو به نام SAFER شهرت یافته است و در ایران نیز تعدادی از متخصصان کاشت مو از دستگاه های کاشت مو SAFER ساخته شده توسط شرکت مدیکامات فرانسه استفاده می کنند.

شیوه کاشت موی اتوماتیک

در متد کاشت مو به صورت اتوماتیک که امروزه رواج دارد، فولیکول های مو به روش مرسوم FIT استخراج می شوند، منتها سرعت کار افزایش یافته است و استخراج موها بدون دخالت دست صورت می گیرد.

با کمک پانچ ظریف دستگاه SAFER  که با حالت چرخش و مکش همزمان به قسمت رویی پوست سر وارد می شود، گرافت های مو با کمترین آسیب جدا می شوند و به صورت اتوماتیک به محفظه ی استریل شده ای وارد می شوند. سپس به کمک مکانیسم اتوماتیک دیگری در نواحی مورد نظر کاشت مو انجام می شود.

کاشت موی اتوماتیک در چه مراکزی انجام می گردد؟

مزایای کاشت مو با دستگاه SAFER

مزایای کاشت مو با دستگاه سیفر به شرح زیر می باشد:

سازندگان و همچنین پزشکانی که از این دستگاه برای کاشت موی اتوماتیک استفاده می کنند این نظر را دارند که گرافت های مو بدون هیچ گونه آسیبی استخراج و کاشته می شوند و به دلیل ظرافت پانچ دستگاه که جراحت های بسیار کوچکی ایجاد می کند، امکان کاشت موی پر پشت و متراکم وجود دارد و جراحت های عمل کاشت مو خیلی سریع بهبود می یابند.

مراکزی که کاشت موی اتوماتیک انجام می دهند

در سال های ۱۳۷۹ و۱۳۸۰  شمسی دستگاهی به نام Omni graft ساخت شرکت مدیکامات فرانسه وارد ایران شد، این دستگاه دارای معایبی بود و به همین دلیل در سال ۱۳۸۱ بنا به نظر انجمن متخصصان پوست استفاده از آن ممنوع اعلام شد.

اما سال ها بعد همین شرکت فرانسوی دستگاه دیگری با نام SAFER را روانه بازار نمود که گفته می شود معایب دستگاه قبلی یعنی Omni graft  را ندارد و هم اکنون برخی از مراکز کاشت مو در ایران برای کاشت مو به صورت اتوماتیک از این دستگاه جدید استفاده می کنند. این گونه مراکز معمولا در تبلیغات خود از عباراتی مانند کاشت مو سیفر، کاشت مو به صورت اتوماتیک و … استفاده می کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha