مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو ترکیبی کاشت مو ترکیبی
۱۷ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 137 بازدید

مراکز تخصصی کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی شاید به گوش خیلی از افرادی که قصد کاشت مو را دارند، رسیده باشد. این روش  در واقع ترکیبی از دو روش کاشت موFIT و FUT می باشد و برای کسانی که دارای شرایط خاصی از نظر وسعت طاسی و بانک مو هستند، بنابه صلاح دید پزشک متخصص می تواند انجام شود. در حال حاضر به دلیل حساسیت بیشتر این روش ترکیبی نسبت به روش های کاشت موی معمول،  پزشکان دارای مهارت کافی و مراکز تخصصی کاشت مو این گونه  موارد را انجام می دهند.

کاشت مو ترکیبی معمولا برای چه کسانی انجام می شود؟

کاشت مو ترکیبی برای همه ی متقاضیان کاشت مو مناسب نیست. این روش بیشتر برای کسانی که دچار طاسی گسترده  بوده اما دارای بانک موی مناسبی جهت برداشت گرافت های مو به دو روش  FUT و FIT هستند مناسب تر به نظر می رسد. علت اصلی استفاده از دو روش FUT و FIT به صورت ترکیبی برای برداشت این است که بتوان گرافت های موی بیشتری از بانک موی فرد تهیه کرد و با استفاده از آن ها کاشت مو را در وسعت بیشتری انجام داد.

چگونگی کاشت مو ترکیبی

کاشت مو ترکیبی به شرح زیر انجام می شود:

در این روش ابتدا طبق روش FUT  مقداری از پوست پشت سر که حاوی مو است به شکل نواری برداشته می شود و پس از جداسازی گرافت های موی مناسب کاشت، این گرافت ها را در جلوی سر بیمار شروع به پیوند زدن یا کاشت می کنند. این کار را تا جایی ادامه می دهند که تعداد گرافت های موی به دست آمده اجازه می دهد. در مرحله ی بعد برای ادامه ی کاشت مو از روش FIT استفاده می شود و گرافت های موی مورد نیاز برای پوشش کامل سر بیمار از نواحی مختلف بانک موی وی برداشته می شود و در قسمت پشتی ناحیه خالی از مو یا طاس کاشته می شوند.

کاشت مو ترکیبی

انجام روش های کاشت موی ترکیبی در مراکز تخصصی

این روش کاشت مو بسیار حساس می باشد و در صورتی که پزشک تجربه و مهارت کافی در آن نداشته باشد ممکن است به بانک موی افراد صدمه جدی وارد شود و فرد متقاضی کاشت مو را دچار دردسر های جدیدی نماید. بر همین اساس در حال حاضر معمولا این روش کاشت مو در مراکز تخصصی و زیر نظر با تجربه ترین پزشکان انجام می شود.

هزینه کاشت مو ترکیبی

به دلیل اینکه روش کاشت موی ترکیبی عملی سنگین تر از روش کاشت موهای مرسوم است و بایستی توسط پزشکان با تجربه و ماهر صورت گیرد، هزینه بیشتری نسبت به روش های کاشت مو FIT و FUT به صورت جداگانه دارد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *