مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پایدار کاشت مو پایدار
7 جولای 2018 بدون نظر 953 بازدید

کاشت مو پایدار در چه مراکزی انجام می شود؟

کاشت مو پایدار یا دائمی از جمله روش‌های درمان طاسی و کم پشتی موی سر و حتی صورت برای همیشه است.  در این روش که پیوند مو نیز نامیده می‌شود، از موهای طبیعی خود فرد (اغلب اوقات از پشت سر) گرافت های مو تهیه شده و در نواحی بدون مو یا کم مو کاشته می‌شود.

افرادی که نمی‌توانند به صورت مداوم از داروهای کنترل کننده ریزش مو و یا از انواع و اقسام روش‌های ترمیم موی غیر دائمی استفاده کنند، تمایل دارند که با استفاده از روش کاشت موی پایدار مشکل خود را برای همیشه رفع کنند و به این ترتیب تعداد کسانی که از این روش استفاده می‌کنند روز به روز بیشتر می‌شود.

کاشت مو پایدار چیست؟

کاشت مو پایدار همانطور که از اسمش پیداست به کاشت مویی اطلاق می‌گردد که نتیجه ناشی از آن دائمی باشد، بطور کلی تمامی روش‌های کاشت مو همیشگی هستند و این روش به دلیل قطعی و دائمی بودن است که طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف دنیا پیدا کرده است. اما دوام کاشت مو نیز به عوامل بسیاری بستگی دارد و دائمی بودن آن وابسته به درست انجام شدن عمل است. ذکر عوامل مؤثر در ماندگاری کاشت مو و ایجاد کاشت مو پایدار از موضوع این مقاله خارج است اما در مقاله جداگانه‌ای به آن پرداخته‌ایم.

کاشت مو پایدار در چه مراکزی انجام می شود؟

مراکز کاشت مو پایدار

امروزه انواع تکنیک‌های کاشت مو رایج شده است و کسانی که قصد انجام آن‌ها  را دارند می‌توانند به کلینیک‌های پوست و زیبایی که این کار را انجام می‌دهند و یا کلینیک‌های تخصصی کاشت مو مراجعه کنند. اما لازم است که در انتخاب مرکز کاشت مو به نکاتی توجه کند زیرا کاشت مو کار بسیار حساس است و در صورتی موفقیت آمیز خواهد بود که به صورت اصولی انجام شده باشد.

ویژگی‌های یک کاشت موی موفق

با اینکه هدف از کاشت مو طبیعی رسیدن به نتیجه‌ای پایدار و همیشگی است اما گاهی اوقات ممکن است بروز مشکلاتی در روند کاشت مو، از میزان موفقیت این روش درمانی کم کند.

ویژگی‌های یک کاشت موی موفق را به صورت خلاصه می‌توان این چنین بیان نمود:

  • کم‌ترین صدمه به بانک مو و پوست سر
  • طراحی بهترین مدل مو متناسب با چهره افراد
  • ظاهر و خط رویش طبیعی پس از کاشت
  • استحکام موهای پیوندی و عدم ریزش آن‌ها پس از طی شدن روند بهبودی و اتمام درمان (حدوداً ۹ ماه پس از کاشت)

مراکز کاشت مو معتبر

مراکز کاشت مو معتبر محیطی هستند که افراد با مراجعه به آن‌ها می‌توانند کاشت مو پایدار و مطمئنی را تجربه کنند. در این گونه مراکز پزشکان با تجربه متخصص پوست و مو که دوره‌های لازم در خصوص تکنیک‌های مختلف کاشت مو را گذرانده‌اند همراه با تیمی که دارای مهارت‌های لازم است، حضور دارند.

فراهم کردن محیطی ایمن  با تمامی امکانات مورد نیاز برای کاشت مو چیزی است که مراکز معتبر به آن توجه کرده و سعی می‌کنند همیشه به روز ترین و با کیفیت‌ترین لوازم مورد نیاز را فراهم کنند. رضایت مراجعه کنندگان قبلی از این گونه مراکز بالا است، بنابراین رضایتمندی افراد زیادی از یک مرکز کاشت مو می‌تواند نشانه‌ی خوبی برای شناسایی بهترین مراکز کاشت مو باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha