مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پس از ترمیم مو پس از ترمیم مو
8 آگوست 2018 بدون نظر 518 بازدید

مراقبت های لازم پس از ترمیم مو

با کیفیت ترین ترمیم موها نیز به مراقبت نیاز دارند و نمی توان از نقش نکات مراقبتی پس از ترمیم مو در افزایش عمر مفید آن ها چشم پوشی نمود. از سوی دیگر رسیدگی کافی به موی ترمیمی و همچنین موهای طبیعی و پوست سر فرد، از ریزش نا خواسته ی موهای طبیعی سر و یا ایجاد مشکلات پوستی برای سر همچون چربی بیش از اندازه، خارش، شوره و … جلوگیری می کند.

روش های رسیدگی به مو ها پس از ترمیم مو

با توجه به اینکه ترمیم مو ممکن است به روش های متفاوتی صورت گرفته باشد لازم است که افراد از متخصص ترمیم مو نحوه ی صحیح مراقبت از ترمیم موی خود را بپرسند. به عنوان مثال با برخی از پروتز های مو امکان استحمام، استخر رفتن، انجام فعالیت های بدنی شدید و … وجود دارد، اما برخی دیگر چنین ویژگی هایی ندارند.

نظافت مو و پوست سر پس از ترمیم مو

نظافت مو و پوست مسئله ای است که سلامت موهای طبیعی فرد و پوست سر  او را در حالت عادی  حفظ می کند و انجام این کار پس از انجام ترمیم مو نیز به افزایش عمر مفید موهای ترمیمی، سلامت موهای اصلی و همچنین پوست سر او کمک می کند. ترمیم موهای با کیفیت با شستشوی صحیح و روزانه ی موها مشکلی ندارند. کسانی که برای حالت دهی به موهای خود از چسب مو، ژل و … استفاده می کنند، بایستی حتما قبل از خواب موهای خود را بشویند.

مراقبت های لازم پس از ترمیم مو

رنگ آمیزی موهای ترمیمی

 با وجود اینکه گفته می شود موهایی طبیعی مورد استفاده برای ترمیم مو قابلیت رنگ شدن دارند باید توجه داشته باشید که همانگونه که رنگ آمیزی غیر صحیح و یا مکرر موهای طبیعی سر موجب آسیب دیدگی آن ها می شود، موهای ترمیمی نیز با با چنین اقداماتی از عمر مفیدشان کاسته می شود. بنابراین توصیه می شود به صورت سالانه بیش از یک الی دو مرتبه رنگ آمیزی نشوند.

استفاده از سشوار و اتوی مو

حرارت سشوار و اتوی مو نیز موجب  صدمه دیدن موها می گردد؛ بنابراین در استفاده از آن ها خصوصا پس از ترمیم مو زیاده روی نکنید.

مراقبت از مو های طبیعی و ترمیم مو در استخر

مواد شیمیایی موجود در آب استخر مضرات زیادی برای مو دارد. برای اینکه از جذب مواد شیمیایی موجود در استخر به موها جلوگیری شود بهتر است قبل از داخل شدن به استخر موهای سر خود را کاملا خیس کنید و یا اینکه ان ها را با روغن مناسبی چرب نمایید. پس از بیرون آمدن از استخر نیز حتما موهای خود را زیر دوش اب کاملا آبکشی نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha