مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو به روش sut کاشت مو به روش sut
11 اکتبر 2018 بدون نظر 818 بازدید

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش sut

به دلیل این که امروزه متقاضیان زیادی برای استفاده از روش های کاشت مو وجود دارد روش های زیادی برای پیوند مو به وجود آمده است که میتوان با استفاده از آن ها به رفع دائمی ریزش مو پرداخت. روش های جدید پیوند مو باعث شده اند تا عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند و افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند کمتر به مشکلات مختلف دچار شوند. کاشت مو به روش sut یکی از جدیدترین روش هایی است که در حال حاضر میتوان از آن استفاده نمود.

این روش باعث شده تا مزایای کاشت مو افزایش پیدا کند و بسیاری از افراد با استفاده از کاشت مو بتوانند به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کند. البته این روش ممکن است برای همه ی افراد مناسب نباشد اما در صورتی که شرایط استفاده از آن را داشته باشید قطعا نتایج فوق العاده ای را برایتان به دنبال خواهد داشت.

کاشت مو به روش sut چیست؟

همانطور که میدانید کاشت مو روش های مختلفی دارد. بهتر است بدانید در همه ی روش ها متخصصان فولیکول های سالم را از نقاط مختلف بدن مانند پشت سر و اطراف گوش استخراج میکنند و آن را به نواحی که دچار کچلی شده انتقال میدهند.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش sut

اما به علت اینکه برای این کار به مرور روش های جدید به وجود می آید نام های مختلفی بر روی آن قرار میگیرد. کاشت مو به روش sut به نوعی از کاشت مو گفته میشود که برای انجام آن متخصصان از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میکنند. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک باعث افزایش مزایای کاشت مو میشود.

کاشت مو به روش sut چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت مو به روش sut به شرح زیر می باشد:

برای اینکه بتوانید از مزایای کاشت مو به روش sutاستفاده کنید حتما باید شرایط استفاده از این روش را داشته باشید. در صورتی که بعد از بررسی های متداول متخصصان شرایط استفاده از روش sut را داشته باشید میتوانید در یک الی ۲ جلسه شاهد رفع ریزش موی خود باشید. استفاده از این روش برایتان عارضه ی خاصی به دنبال نخواهد داشت و شاهد کاهش زیبایی بر اثر برجای ماندن جای بخیه و زخم نخواهید بود.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش sut چیست؟

بعد از کاشت مو به روش sut هم باید مراقبت هایی را انجام دهید اما به علت اینکه در این روش احتمال خونریزی و عفونت کمتر است به مراقبت های کمتری نیاز خواهد بود.

بعد از انجام کاشت مو به این روش باید به بهداشت ناحیه ی سر اهمیت دهید، به مصرف غذاهای مقوی بپردازید، مصرف سیگار و قلیان را متوقف کنید و تا جایی که امکان دارد از تماس فیزیکی سر با کلاه، بالشت و … جلوگیری به عمل آورید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha