مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت از موهای رنگ شده مراقبت از موهای رنگ شده
14 نوامبر 2018 بدون نظر 668 بازدید

مراقبت از موهای رنگ شده با چند راهکار ساده

بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی موها به صورت مکرر از رنگ های شیمیایی استفاده میکنند و علی رغم توصیه ایی که میشود این کار را ترک نمیکنند که همین باعث میشود آسیب های زیادی به موهایشان وارد شود به همین دلیل در این مواقع مراقبت از موهای رنگ شده اهمیت زیادی پیدا میکند. برای اینکه موهایتان دچار آسیب نشود بهتر است تا جایی که امکان دارد فاصله ی بین رنگ کردن مو را افزایش دهید و علاوه بر ای به نکاتی که در ادامه به آن اشاره میکنیم توجه کافی داشته باشید.

مراقبت از موهای رنگ شده و استراحت موها

یکی از مهمترین مواردی که برای مراقبت از موهای رنگ شده باید به آن توجه داشته باشید این است که اجازه دهید موهایتان در بین هر بار رنگ کردن استراحت کند.

قطعا این که موهایتان هر ماه رنگی منحصر به فرد داشته باشد برایتان بسیار جذاب خواهد بود اما برای اینکه موهایتان دچار ریزش نشود و زیبایی خود را حفظ کند بهتر است حداقل چند ماه بعد از رنگ کردن مجدد مو صبر کنید.

مراقبت از موهای رنگ شده با چند راهکار ساده

رنگ کردن بیش از حد مو ها باعث خشکی و شکنندگی آن ها خواهد شد به همین دلیل انجام مکرر این کار احتمال ریزش مو را هم بالا خواهد برد به همین دلیل سعی کنید همیشه برای رنگ کردن موهایتان برنامه ریزی منظم داشته باشید. این بهترین کاری است که میتوانید برای مراقبت از موهای رنگ شده انجام دهید.

مراقبت از موهای رنگ شده در استخر

همانطور که میدانید به علت ضد عفونی آب استخر تقریبا در اکثر استخرها از کلر استفاده میشود. باید به این نکته توجه داشته باشید که کلر میتواند آسیب های جدی به موها وارد کند و موهای رنگ شده به علت اینکه ضعیف شده اند قطعا در معرض آسیب های بیشتر قرار خواهند گرفت به همین دلیل باید تا جایی که میتوانید دفعات مراجعه به استخر را کمک کنید.

 برای مراقبت از موهای رنگ شده در استخر باید حتما از کلاه های مخصوص استفاده کنید و حتی الامکان موهایتان را با روغن های گیاهی چرب کنید تا تاثیر کلر بر روی موها کاهش پیدا کند.

مراقبت از موهای رنگ شده با مواد پروتئینی

استفاده از مواد گیاهی که حاوی پروتئین ها هستند یکی از بهترین روش ها برای مراقبت از موهای رنگ شده به همین دلیل بهتر است حداقل هفته ای یکبار از آن ها استفاده کنید.

از میان مواد پروتئینی مختلف شیر، موز و سفیده ی تخم مرغ از بهترین داروهایی هستند که میتوانید برای کاهش آسیب هایی که بر اثر رنگ به مو ها وارد شده از آن استفاده نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha