مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت از موهای بلوند مراقبت از موهای بلوند
1 ژانویه 2019 بدون نظر 644 بازدید

روش های مراقبت از موهای بلوند

تمام افرادی که به طور مادرزادی موی بلوندی دارند و حتی کسانی که با استفاده از رنگ موهای خود را هایلایت و یا بلوند می سازند باید بدانند که به دلیل اینکه موهایشان در برابر عوامل محیطی بسیار آسیب پذیر می باشند باید از آنها مراقبت ویژه ای داشته باشند و باید به این نکته واقف باشند که موهای آنها در برابر شکننده بودن و ریزش بسیار آسیب پذیر خواهد بود و اگر تمایل دارند موی خود را همواره درخشان و خوشرنگ نگه دارند باید نکات زیادی را در مورد موهای خود رعایت نمایند اما روش های مراقبت از موهای بلوند چیست.

مراقبت از موهای بلوند

  • افرادی که موی بلوند و رنگ شده ای دارند باید جهت جلوگیری از تغییر رنگ موهای خود از شامپوهای مخصوص موی بلوند و رنگ شده که رنگ مو را متعادل نگه می دارد دد جهت شستشوی موهای خود استفاده نمایند.
  • رنگ مو هر چه روشن تر و بلندتر باشد تار موها شکننده تر و حساس تر خواهند بود بنابراین این موها در برابر موخره و ریش بسیار مستعد خواهند بود و باید هفته ای یکبار از ماسک های محافظت کننده جهت حفظ رطوبت این موها استفاده شود.
  • افرادی که موی بور و بلوندی دارند باید هنگام استفاده از استخر به دلیل تاثیر کلر بر موها حتما از کلاه مخصوص استخر استفاده نمایند و پس از خارج شدن از استخر حتما استحمام نمایند.
  • موهای بلوند به دلیل مستعد نازک شدن باید هر چند ماه یکبار چند سانتی متر کوتاه شوند تا به تدریج شاخه شاخه و دچار موخره نگردند.

روش های مراقبت از موهای بلوند

فاصله مناسب جهت رنگ کردن موها

خانم های بسیار زیادی به دلیل داشتن حس تنوع طلبی علاقه زیادی به بلوند کردن موهای خود دارند و به این امر که رنگ های روشن آسیب بیشتری به مو وارد می نمایند واقف نیستند و با فاصله زمانی کوتاه اقدام به تغییر رنگ موهای خود خواهند کرد.

در صورتی که فاصله زمانی مناسب جهت رنگ کردن مو حدود ۸ ماه و فاصله زمانی رنگ های بلوند و روشن حداقل ۱۲ ماه خواهد بود تا در این زمان مو فرصت کافی برای بازسازی و ترمیم خود را بدست بیاورد در حالی که رنگ کردن نو با فواصل زمانی کوتاه آسیب های جبران ناپذیری به موها وارد خواهد کرد.

بهترین ماسک موهای بلوند

بهترین ماسک طبیعی جهت حفظ رطوبت موهای بلوند و جلوگیری از شکنندگی آنها استفاده هفتگی از روغن زیتون، نارگیل، چند قطره لیموی تازه و یک موز له شده می باشد که با قرار دادن این ماسک و ماساژ موها به مدت ۱۵ دقیقه قبل از استحمام می توان موجب حفظ رطوبت موها پس از استحمام، رفع خشکی و درخشان شدن موهای بلوند شد.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha