مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت مژه مراحل کاشت مژه
27 ژانویه 2019 بدون نظر 434 بازدید

مراحل کاشت مژه چگونه است

در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به مراحل کاشت مژه بپردازیم چون بسیاری از افراد در حال حاضر برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده میکنند. بهتر است بدانید روش های کاشت مژه امروزه نتایج کاملا طبیعی به دنبال خواهند داشت به همین دلیل در صورتی که به دنبال روش هایی برای طبیعی به نظر رسیدن چهره خود هستید پیشنهاد میکنیم حتما از ان استفاده کنید. کاشت مژه در اکثر کلینیک های معتبر کشور با یک شکل انجام میشود به همین دلیل میتوانید از نتایجی که به دست می آید اطمینان داشته باشید.

مراحل کاشت مژه

مراحل کاشت مژه تا حدی مانند کاشت مو خواهد بود و متخصصان از روش های رایج که برای کاشت مژه استفاده میشود بهره میگیرند. بدین صورت که در مرحله ی اول به برداشت فولیکول ها و جدا کردن پیاز های مو میپردازند. این کار با توجه به مژه های بیمار انجام میشود تا فرد بتواند بعد از عمل ظاهری کاملا طبیعی را مشاهده کند و از نتایجی که بدست می آید رضایت کافی داشته باشد.

مراحل کاشت مژه چگونه است

در مرحله ی بعد فولیکول ها به صورت دانه به دانه بر روی پلک بیمار پیوند زده خواهند شد. تمام این مراحل با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد به همین دلیل بیمار دردی را احساس نخواهد کرد. جالب است بدانید امروزه روش های کاشت ابرو بدون کوچکترین عارضه انجام میشوند و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد کمترین عوارض ممکن خواهند بود.

روش های کاشت مژه

مراحل کاشت مژه با روش های مختلفی انجام میشود که یکی از رایج ترین آن ها روش fit است چون برای کاشت مژه به تعداد زیادی از تار موها نیاز نخواهد بود و همین باعث میشود متخصصان بتوانند با استفاده از روش های fit به سرعت به کاشت مو بپردازند. روش fit به این صورت است که متخصصان در آن فولیکول ها را به صورت دانه به دانه استخراج میکنند و آن را با پانچ پیوند میزنند.

البته برای کاشت مژه از روش های دیگری هم استفاده میشود که انتخاب آن به شرایط بیمار و مواردی که متخصصان تشخیص میدهند بستگی خواهد داشت.

معایب کاشت مژه

طی کردن مراحل کاشت مژه قطعا مزایای فوق العاده ای برایتان به دنبال خواهد داشت اما این روش تا حدی جزء روش های گران قیمت به شمار میرود و افرادی که از آن استفاده میکنند باید به اصلاح مژه های کاشته شده اهمیت بدهند چون ممکن است در برخی از موارد بیشتر از سایر مژه ها رشد داشته باشند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha