مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت مو fue مراحل کاشت مو fue
30 جولای 2018 بدون نظر 375 بازدید

مراحل کاشت مو fue در کلینیک های تخصصی

کاشت مو به روش fue از جمله روش های نوین کاشت مومی باشد که در ایران نیز رواج یافته است. در ادامه مطلب شما را با این روش کاشت مو بیشتر آشنا کرده و مراحل کاشت مو fue را بیان می کنیم.

کاشت مو به روش fue

روش fue جزء روش های کاشت موی بدون جراحی می باشد؛ زیرا در این روش نیازی به ایجاد برش جراحی در ناحیه پشت سر نیست و فولیکول های مو پیوندی به صورت مجزا یا تک تک از ناحیه بانک موی افراد برداشته می شوند، به همین دلیل به روش تجزیه فولیکولی مو نیز شهرت یافته است. این روش عوارض چندانی برای فرد ایجاد نمی کند و زخم های کوچکی که جهت برداشت و پیوند زدن فولیکول های مو ایجاد می شوند، خیلی سریع بهبود پیدا می کنند.

مراحل کاشت مو fue

با توجه به اینکه در این روش کاشت مو، فولیکول های مو به صورت مجزا از ناحیه بانک مو برداشته می شوند. بنابراین به محض برداشته شدن می توانند مستقیما در ناحیه گیرنده ی مو پیوند زده شوند. بنابراین مراحل کاشت مو fue شامل دو مرحله برداشت فولیکول های مو از ناحیه دهنده و کاشت آن ها در ناحیه گیرنده است.

مراحل کاشت مو fue در کلینیک های تخصصی

مرحله برداشت فولیکول های مو به روش fue

کار برداشت واحد های فولیکولی مو که هر کدام ممکن است حاوی یک الی چهار تار مو باشد و معمولا به کمک پانچ های بسیار ظریفی که قطر آن ها حداکثر ۱ میلیمتر خواهد بود، صورت می گیرد. با توجه به اینکه فولیکول ها به صورت مجزا برداشته می شوند،  ممکن این مرحله مدت زمان زیادی طول بکشد و یا لازم باشد کاشت مو به روش  fue در چند جلسه انجام شود.

مرحله کاشت فولیکول های مو به روش fue

در این مرحله پس از ایجاد برش های کوچک و ظریف استوانه ای شکل در نواحی کم مو و طاس سر با تراکم  و الگوی  کاشت موی مورد نظر ایجاد می شود، سپس فولیکول های آماده پیوند در داخل این حفره های بسیار ظریف قرار گرفته و به این ترتیب فولیکول های مو کاشته می شوند.

ضرورت انجام مراحل کاشت مو fue در کلینیک های تخصصی کاشت مو

یکی از نکات اساسی برای موفقیت آمیز بودن این روش این است که کار به صورت خیلی ظریف و حرفه ای انجام شود تا فولیکول های مو که بسیار آسیب پذیر هستند، به درستی و بدون هیچ صدمه ای برداشته و پیوند زده شوند بنابراین برای داشتن تجربه ای موفق از کاشت مو به روش fue بهتر است این کار را در کلینیک های تخصصی کاشت مو و زیر نظر بهترین پزشکان متخصص انجام دهید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha