مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت مو مراحل کاشت مو
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 773 بازدید

مراحل کاشت مو در کلینیک های تخصصی

در این مقاله می خوانیم:

افراد بسیاری در جامعه وجود دارند که از ریزش مو رنج می برند این افراد که همواره به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند راهی به جز کاشت مو پیدا نمی کنند در واقع کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای مقابله با ریزش مو می باشد. همانطور که میدانید ریزش مو در مردان به دلایلی از جمله وراثت به وفور دیده می شود از همین رو کاشت مو را میتوان اولین گزینه برای درمان آنان دانست. اما برای انجام کاشت مو نیاز است که در وهله اول یک کلینیک معتبر با پزشکی متخصص پیدا کرده و جلسه ای مشاوره ای با او داشته باشید او به شما راهنمایی می کند تا از چه روش هایی برای کاشت مو استفاده کنید. همچنین پس از مشاوره متوجه خواهید شد که مراحل کاشت مو شما به چه صورت انجام میگیرد.

مراحل کاشت مو

برای انجام کاشت مو نیاز است که از مراحل آن نیز مطلع شوید:

همانطور که میدانید کاشت مو یک عمل سرپایی بوده و نیازی به بیهوشی ندارد و شخص متقاضی کاشت مو در حین عمل هیچگونه دردی حاصل از موهای که روی سرش کاشته می شود را حس نمی کند.

مراحل کاشت مو در کلینیک های تخصصی

برای انجام کاشت مو متخصص در ابتدا با استفاده از سوزن های مخصوصی که در اختیار دارد از بانک موی افراد تعداد مشخصی از گرافت ها را برداشت می کند و سپس آنها را با ظرافت خاصی در ناحیه مورد نظر می کارد.

این ساده ترین توضیحی است که در رابطه با مراحل کاشت مو می توان توضیح داد. اگر پزشک کاملا باتجربه باشد آنقدر ظریف این موها را برمی دارد که تنها یک خط بسیار باریک می ماند. البته توجه داشته باشید وقتی موها کاشته می شوند بعد از ۴ تا ۶ ماه می ریزند و بعد از آن مجددا موها رشد خواهند کرد، به همین دلیل نباید نگران شوید چون ریزش بعد از کاشت طبیعی است.

بهترین زمان کاشت مو

اگر به فکر کاشت مو هستید ولی از زمان انجام کاشت مو اطلاعاتی ندارید باید به شما بگوییم که شما زمانی می توانید به انجام این عمل اقدام کنید که سن مناسبی برای کاشت موی سر داشته باشید در واقع سنین بالای ۲۵ سال ایده آل ترین سنین برای کاشت مو محسوب می شود.

همچنین بانک مو یکی از مهم ترین دلایلی است که به شما اجازه می دهد که از فولیکول های موی خود برای کاشت مو استفاده کنید اما باید دقت داشته باشید که تنها در صورتی امکان پذیر است که بانک موی شما دارای موهایی ضخیم و قوی باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha