مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش hrt ترمیم مو روش hrt ترمیم مو
2 اکتبر 2018 بدون نظر 656 بازدید

مراحل و چگونگی انجام روش hrt ترمیم مو

برای انجام عملیات ترمیم مو نیاز است که قبل از آن با پزشک مربوطه جلسه مشاوره ای را برگزار کنید تا او بتواند با توجه به بررسی هایی که روی پوست و موی شما انجام می دهد روش مناسب را انتخاب کند. اما امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه زیبایی انجام شده است یکی از بهترین انتخاب های پزشکان روش hrt ترمیم مو می باشد.

در این جلسه مشاوره پزشک برای شما از چگونگی انجام روش hrt ترمیم مو صحبت خواهد کرد و شما را در جریان مراحل آن خواهد گذاشت. در این مقاله ما تلاش کرده ایم تا آگاهی کاملی در رابطه با مراحل و چگونگی انجام روش hrt ترمیم مو در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

روش hrt ترمیم مو

در واقع روش hrt ترمیم مو، یک روش میانه می باشد که بین روش های جراحی کاشت مو و روش های ترمیم مو با موی مصنوعی قرار می گیرد. به گفته بسیاری از محققان روشی استاندارد برای ترمیم مو که نیازی به بانک مو ندارد.

مراحل و چگونگی انجام روش hrt ترمیم مو

زیرا با استفاده از موهایی همجنس و رنگ مویی مطابق با موهای باقی مانده بر روی سر شما این ترمیم انجام می شود. می توانید کاملا اطمینان داشته باشید که این موها طبیعی بوده و حتی هیچگونه خط رویشی بر روی سر شما باقی نمی ماند.

همچنین کلیه مراحل طی یک جلسه انجام شده و هیچگونه عوارض و مراجعات بعدی نیز نخواهد داشت. از مزایای روش hrt ترمیم مو می توانیم به این مسئله اشاره کنیم که این نوع از ترمیم مو و کاشت مو احتمال بروز قارچ و حساسیت را بسیار پایین می آورد.

همچنین موهایی که ماهییتشان راست چین است در قسمت راست سر قرار داده می شوند و موهایی که ماهییتشان چپ چین از در قسمت چپ سر قرار میدهند به ایت ترتیب فرق سر نیز به خوبی قابل تشخیص و مشاهده است.

مزایای روش hrt ترمیم مو

مزایای روش hrt به شرح زیر می باشد:

  • عدم نیاز به برداشت موهای طبیعی از پشت سر یا همان بانک موی افراد. که یکی از مهم ترین دلاایل افزایش سرعت پزشک و در نتیجه انجام عمل می باشد.
  • چون در روش hrt  ترمیم مو هیچ گونه مویی از بانک موی افراد برداشت نمی شود در نتیجه هیچ جای زخمی نیز بر روی سر آنها باقی نمی ماند.
  • با توجه به اینکه از موی خود شخص برای انجام این عمل استفاده نمی شود اما نتیجه روش hrt ترمیم مو فوق العاده می باشد زیرا تراکم و رشد بسیار خوبی را برای بیمار به همراه دارد.
[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha