مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت موی مصنوعی در سر کاشت موی مصنوعی در سر
11 اکتبر 2018 بدون نظر 1360 بازدید

مراحل و روش انجام کاشت موی مصنوعی در سر

افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند برای رفع مشکل خود از روش های مختلفی استفاده کنند. برای استفاده از روش های مختلف باید قبل از هر چیز به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا علت ریزش مو مشخص شود. در صورتی که ریزش مو ژنتیکی نباشد معمولا میتوان با استفاده از داروها به درمان ریزش مو پرداخت اما در مواردی که فرد دچار ریزش مو شده باشد نمیتوان برای رفع دائمی ریزش مو از هر روشی استفاده کرد. متاسفانه ادعاهایی که پشت برخی از روش های درمانی وجود دارد کاملا اشتباه است به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند به نتایج قابل توجهی دست پیدا نمیکنند. کاشت موی مصنوعی در سر در بسیاری از مواقع میتواند بهترین راه حل برای رفع ریزش مو باشد همین باعث شده تا بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.

متقاضیان کاشت موی مصنوعی در سر چه افرادی هستند؟

برای استفاده از روش های کاشت موی مصنوعی در سر هیچ محدودیتی وجود ندارد و خوشبختانه همه ی افرادی که به دلیل مختلف دچار ریزش مو شده اند میتوانند برای رفع ریزش موی سر خود از این روش استفاده کنند.

مراحل و روش انجام کاشت موی مصنوعی در سر

کاشت موی مصنوعی در سر

به طور کلی این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که قصد دارند به صورت سریع به رفع کچلی و طاسی خود بپردازند. چون با استفاده از این روش میتوان در یک جلسه کچلی را به طور کامل از بین برد. این روش برای افرادی که دچار کچلی ارثی شده اند و بانک موی کافی ندارند هم بسیار مناسب میباشد.

روش انجام کاشت موی مصنوعی در سر چیست؟

اولین قدم برای کاشت موی مصنوعی در سر شبیه سازی موهاست. در مرحله ی اول متخصصان با توجه به شرایط بیمار به شبیه سازی موهای مصنوعی میپردازند تا موها بعد از کاشته شدن ظاهر غیر طبیعی به وجود نیاورند.

بعد از این که شبیه سازی موها با توجه به رنگ، ضخامت و … به پایان رسید موها با استفاده از چسب های طبیعی و مخصوص بر روی سر پیوند زده میشوند.

کاشت موی مصنوعی در سر چه عوارضی دارد؟

در صورتی که برای کاشت موی مصنوعی در سر از موارد و وسایل غیر استاندارد استفاده احتمال بروز عوارض افزایش پیدا میکند و افرادی که از این روش ها استفاده میکنند امکان دارد به انواع حساسیت های پوستی مبتلا شوند اما به طور کلی استفاده از مو و چسب های استاندارد برای کاشت موی مصنوعی باعث میشود تا عارضه ای برای بیمار به وجود نیاید.

[تعداد: 6   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha