مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل رشد مو بعد از کاشت مراحل رشد مو بعد از کاشت
12 اکتبر 2018 بدون نظر 1045 بازدید

مراحل رشد مو بعد از کاشت چگونه است؟

امروزه به علت اینکه بسیاری از افراد با مزایای روش های کاشت مو آشنایی پیدا کرده اند ترجیح میدهند تا از این روش برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا خواهند کرد و شاهد ریزش مجدد موهای خود نخواهند بود. همین باعث شده است تا سایر افراد با مشاهده ی نتایجی که بدست می آید به استفاده از روش های مختلف کاشت مو علاقه پیدا کنند. در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که باعث شده بیماران با مشکلات کمتری بعد از کاشت مو روبرو شوند. در صورتی که برای استفاده از این روش ها به متخصصان با تجربه مراجعه کنید در سریعترین زمان ممکن شاهد مراحل رشد مو بعد از کاشت خواهید بود و ریزش موهایتان به صورت دائمی برطرف خواهد شد.

مراحل رشد مو بعد از کاشت چگونه است؟

بعد از این که کاشت مو به پایان رسید چند ماه طول میکشد تا موهای جدید رشد کنند به همین دلیل نباید برای رشد موها عجله داشته باشید. برخی از افراد به علت عدم آشنایی با مراحل رشد مو بعد از کاشت از عدم رشد موها به صورت سریع  دچار نگرانی میشوند و تصور میکنند موهایشان رشد نخواهد کرد.

مراحل رشد مو بعد از کاشت چگونه است؟

بهتر است بدانید در ماه اول که موها کاشته میشود معمولا شاهد ریزش آن ها خواهیم بود. این ریزش کاملا طبیعی است و حداقل چند ماه طول میکشد تا شاهد رشد مجدد موها باشیم. برای این که رشد موها به حالت دلخواه برسد باید ۹ ماه صبر نمود.

برای تسریع رشد مو بعد از کاشت مو باید چه کرد؟

برای این که مراحل رشد مو بعد از کاشت بهتر انجام شود میتوانید از روش های مختلف که برای تقویت مو وجود دارد استفاده کنید تا شاهد افزایش رشد موها باشید.

در اکثر موارد استفاده از داروهای گیاهی مانند روغن زیتون، تخم مرغ، عسل و … میتواند تاثیر قابل توجهی برای افزایش رشد موها به دنبال داشته باشید. علاوه بر این برای رشد موها میتوانید بعد از گذشت چند ماه با روغن های گیاهی به ماساژ سر بپردازید تا خونرسانی در سر افزایش پیدا کند و شاهد افزایش رشد موها باشید.

سریعترین روش کاشت مو چیست؟

مراحل رشد مو بعد از کاشت در همه ی روش ها یکسان است به همین دلیل نباید به دنبال روشی باشید که با استفاده از آن موها زودتر رشد کنند. اما به طور کلی در برخی از روش ها مانند sut میتوان کاشت مو را در تعداد جلسات کوتاه تر انجام داد چون در این روش ها امکان این وجود دارد که متخصصان در یک جلسه تا ۱۲ هزار تار مو را پیوند بزنند.

[تعداد: 4   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha