مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو fut کاشت مو fut
2 اکتبر 2018 بدون نظر 520 بازدید

مراحل انجام کاشت مو fut

اطلاع از مراحل انجام کاشت مو FUT پس از اینکه به پزشک معالج مراجعه کردید و او این روش را برای شما انتخاب کرد مشخص کرد اما در این مقاله ما سعی کرده ایم تمامی مراحل انجام کاشت مو FUT را برای شما بازگو کنیم تا شما اطلاعات کاملی در رابطه با نحوه انجام داشته باشید و سپس به پزشک مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

کاشت مو بهترین درمان ریزش مو

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به ریزش مو دچار شده اید مطمئنا به دنبال درمان آن نیز رفته اید زیرا موها را یک عضو مهم از زیبایی می دانید و برای به دست آوردن دوباره آن حاضرید هر کاری انجام دهید.

کاشت مو یکی از بهترین روش های درمانی ریزش مو می باشد، اما برای آشنایی با این روش نیاز است بدانید که کاشت مو با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت گرفته به روش های مختلف انجام می شود که یکی از معروف ترین و پرطرفدارتین آنها کاشت مو FUT می باشد.

مراحل انجام کاشت مو fut

مراحل کاشت مو FUT

مراحل کاشت مو به روش fut به شرح زیر می باشد:

کاشت مو روش FUT یک روش استاندارد برای بازیابی موهای شما می ‌باشد که می ‌توان در طی عمل، بیشترین مقدار مو را برداشت و کاشت کرد. در اکثر مواقع بیش از ۹۰ درصد از گرافت های کاشته شده، رشد خواهند کرد.

به‌طورکلی می‌توان گفت این عمل با نتایج خوبی همراه خواهد بوده است و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر بخواهیم مراحل انجام این عمل را به شما بگوییم باید بدانید که: برای انجام این روش با بی حس کردن موضعی سر شما بدون هیچگونه حس دردی نوار باریکی از بانک موی شما برداشته می شود، بعد از انجام این کار پزشک معالج نوار را به قطعات کوچکتری تقسیم می کند که به آن در علم پزشکی گرافت گفته می شود.

بعد از انجام این کار در هر قطعه باید حدود ۱ تا ۳ تار مو وجود داشته باشد در نهایت در حوزه طاس وسط یا جلو سر که کاملاً بی حس می شود و شکاف های بسیار ظریف و باریکی ایجاد می شود و گرافت های مورد نظر را در این شکاف ها میکارند.

بعد از اینکه کار تمام شد سر بیمار پانسمان خواهد شد تا از به وجود آمدن آسیب و مشکل جلوگیری شود. پس از انجام این عمل و گذشت مدت زمانی مناسب نتیجه مناسب و مطلوبی که از آن حاصل می شود باعث شده تا افراد زیادی برای درمان ریزش موی خود به سراغ این روش بروند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha