مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مدت ماندگاری ترمیم مو مدت ماندگاری ترمیم مو
5 اکتبر 2018 بدون نظر 805 بازدید

مدت ماندگاری ترمیم مو چقدر است؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که برای درمان ریزش مو تصور میکنید باید مدت ها صبر کنید بهتر است بدانید کاملا در اشتباه خواهید بود چون امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در مراکز زیبایی به وجود آمده است میتوان هر نوع ریزش مویی را در کمترین زمان ممکن درمان کرد. در بسیاری از مواقع افرادی که دچار ریزش مو میشوند با استفاده از داروها به نتیجه ی دلخواه خواهند رسید اما در سایر موارد باید از روش های موثر تر مانند کاشت مو استفاده شود. ماندگاری کاشت مو معمولا از تمام روش هایی که وجود دارد بیشتر خواهد بود اما متاسفانه به علل مختلف برخی از افراد نمیتوانند از این روش استفاده کنند. روشی که معمولا برای این افراد توصیه میشود روش ترمیم مو خواهد بود. مدت ماندگاری ترمیم مو در مقایسه با کاشت مو قطعا کمتر است اما محدودیتی در استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

ترمیم مو برای چه افرادی مناسب است؟

این روش برای افرادی مناسب خواهد بود که مدت ماندگاری ترمیم مو برایشان اهمیتی ندارد و فقط به دنبال روشی هستند که بتوانند با استفاده از آن در اولین فرصت ممکن به رفع کچلی و ریزش موهای خود بپردازند.

معمولا افرادی که از ترمیم مو استفاده میکنند در دستیابی به نتیجه عجله دارند چون استفاده از این روش سریعترین روش ممکن برای رفع کچلی است.اما بسیاری از افراد هم به علت محدودیت هایی که دارند نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند و مجبور میشوند به سراغ این روش بیایند.

مدت ماندگاری ترمیم مو چقدر است؟

مدت ماندگاری ترمیم مو

مدت ماندگاری ترمیم مو چقدر است؟

مدت ماندگاری ترمیم مو به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل در برخی از موارد شاهد افزایش عمر موهای ترمیم شده خواهیم بود و در مواردی هم به علت عدم مراقبت موها سریعا اسیب میبینند.

اما به طور کلی افرادی که از ترمیم مو استفاده میکنند میتوانند تا حداقل دو سال نگرانی خاصی برای از بین رفتن موها نداشته باشند البته باید توجه داشته باشید که مراقبت از موها اهمیت زیادی دارد و باید همواره به ان توجه داشته باشید.

ترمیم مو چه معایبی دارد؟

معایب ترمیم مو به شرح زیر می باشد:

مدت ماندگاری ترمیم مو یکی از مهمترین معایب این روش است که باعث میشود بسیاری از افراد به سراغ روش های دائمی مانند کاشت مو بروند.علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند ممکن است در برخی موارد شاهد ایجاد حساسیت های پوستی و … باشند.عیب دیگر این روش این است که معمولا در اکثر موارد استخر رفت باعث اسیب رسیدن به موها خواهد شد و نباید در اب های کلر دار شنا کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha