مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مدت زمان رشد مو بعد از کاشت مدت زمان رشد مو بعد از کاشت
18 دسامبر 2018 بدون نظر 526 بازدید

مدت زمان رشد مو بعد از کاشت چقدر است؟

شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده باشد که چرا در حال حاضر درصد زیادی از مردم برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند در حالی که داروهای زیادی به بازار عرضه شده اند که برای درمان ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرند. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده بهتر است بدانید این موضوع به علت این است که مدت زمان رشد مو بعد از کاشت بسیار کم است و بسیاری از افراد بعد از مدتی بسیار کوتاه شاهد رشد موهای جدید خود خواهند بود.

مدت زمان رشد مو بعد از کاشت

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو یکی از سریعترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو به شمار میرود به همین دلیل افرادی که ریزش مو میشوند میتوانند با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند.

مدت زمان رشد مو بعد از کاشت چقدر است؟

در مورد مدت زمان رشد مو بعد از کاشت باید به این نکته اشاره کنیم که این مقدار ممکن است در افراد مختلف کمی متفاوت باشد اما به طور کلی میانگین آن ۳ ماه خواهد بود.

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند حدودا بعد از ۳ ماه شاهد رشد موهای جدید خواهند بود البته باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از این موها به صورت کامل دچار ریزش خواهند شد به همین دلیل نباید با مشاهده ی آن دچار نگرانی شوید. این ریزش که معمولا بعد از ۲ هفته به وجود می آید کاملا طبیعی است و میتوان به راحتی و در کمترین زمان ممکن آن را درمان کرد.

افزایش رشد مو بعد از کاشت مو

به طور کلی مدت زمان رشد مو بعد از کاشت در بسیاری از افراد ۳ ماه خواهد بود به همین دلیل روش خاصی وجود ندارد که بتوان با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد اما افرادی که قصد دارند کمی رشد موهایشان افزایش پیدا کند میتوانند از داروهای گیاهی استفاده کنند. استفاده از غذاهای مقوی و فعالیت های ورزشی بعد از ماه دوم هم باعث افزایش رشد موها میشود.

ریزش مو بعد از کاشت

همانطور که گفتیم مدت زمان رشد مو بعد از کاشت ۳ ماه خواهد بود و موها قبل از آن به صورت طبیعی دچار ریزش میشوند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ وجه بعد از ماه سوم موها دچار ریزش نخواهند شد و در صورتی که شاهد آن بودید باید حتما به پزشک مراجعه کنید.

البته بهتر است این موضوع را هم بدانید که موهای کاشته شده هم مانند موهای معمولی در روز حدود ۵۰ الی ۱۰۰ عدد ریزش خواهند داشت که نباید با مشاهده ی آن دچار نگرانی شوید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha