مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

محلول ماینوکسیدیل محلول ماینوکسیدیل
27 اکتبر 2018 بدون نظر 768 بازدید

جادوی محلول ماینوکسیدیل در پرپشت کردن موها

اگر به علت ریزش مو و کچلی به دنبال روشی میگردید که با استفاده از آن بتوانید شاهد افزایش رشد مو و زیبایی خود باشید پیشنهاد میشود از داروی ماینوکسیدیل استفاده کنید. این دارو جزء معدود داروهایی است که میتوان بدون دستور پزشک به تهیه ی آن پرداخت. استفاده از محلول ماینوکسیدیل در اکثر موارد میتواند باعث افزایش رشد موها شود به شرطی که به صورت مداوم از آن استفاده کنید. در ادامه به این دارو بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

محلول ماینوکسیدیل چیست؟

محلول ماینوکسیدیل یکی از بهترین داروهایی است که میتوان برای رفع ریزش مو از آن استفاده نمود. استفاده از این دارو برای افرادی مناسب است که در وهله ی اول موهایشان به صورت کامل دچار ریزش نشده باشد. علاوه بر این  افرادی باید از محلول ماینوکسیدیل  استفاده کنند که هنوز موهای نازک در قسمت های مختلف سرشان وجود داشته باشد.

جادوی محلول ماینوکسیدیل در پرپشت کردن موها

این دارو برای هم برای خانم ها و هم برای آقایان نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند و همانطور که گفتیم برای تهیه آن نیاز به نسخه ی پزشک نیست اما به طور کلی پیشنهاد میشود با دستور پزشک به استفاده از آن بپردازید تا عوارض احتمالی ماینوکسیدیل کاهش پیدا کند.

مزایا و عوارض محلول ماینوکسیدیل

مزایای محلول ماینوکسیدیل

مزیت استفاده از محلول ماینوکسیدیل برای افزایش تراکم مو این است که با استفاده از این دارو میتوانید در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش حجم مو باشید.

هزینه ی تهیه ی ماینوکسیدیل چندان زیاد نخواهد بود و استفاده از آن نیز کار ساده ای است. برای اینکه با استفاده از این دارو شاهد افزایش رشد موهای خود باشید کافی است روزی یک الی دوبار با استفاده از پنبه کف سرتان را به آن آغشته کنید.

عوارض محلول ماینوکسیدیل

برای اینکه با استفاده از ماینوکسیدیل دچار عوارض مختلف نشوید بهتر است حتی الامکان برای تهیه ی ان با متخصصان زیبایی مشورت کنید. مصرف ماینوکسیدیل در برخی از موارد ممکن است باعث خارش و سوزش در کف سر شود. علاوه بر این افرادی که از این محلول استفاده میکنند در برخی موارد قرمز شدن پوست، التهاب، سرگیجه و سر درد را تجربه خواهند کرد.

باید توجه داشته باشید که زنان باردار به هیچ وجه نباید بدون دستور پزشک از این دارو استفاده کنند. همچنین افراد زیر ۱۸ سال و افرادی که دچار حساسیت های پوستی هستند باید از مصرف این دارو بپرهیزند.

[تعداد: 4   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha