مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

محلول ضد ریزش مو محلول ضد ریزش مو
1 ژانویه 2019 بدون نظر 513 بازدید

محلول ضد ریزش مو چی خوبه؟

امروزه به دلیل افزایش ریزش مو در بین رده های سنی مختلف در بازار محلول های ضد ریزش موی بسیار زیادی مانند انواع کرم ها، لوسیون ها و سرم ها وجود دارد که شرکت های تولید کننده این محصولات ادعا می نمایند که محصولات آنها تاثیر بسیار زیادی در رفع ریزش مو دارد اما با توجه به تجربیات مصرف کنندگان این گونه محصولات اغلب آنها هیچ گونه تاثیری در رفع ریزش مو ندارند و طبق نظر متخصصین پوست و مو محلول های موضعی تنها در موارد بسیار کمی در رفع ریزش مو تاثیر دارند اما افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو پی شوند همواره این سئوال را خواهند داشت که محلول ضد ریزش مو چی خوبه و کدام محلول را باید تهیه نمایند.

محلول ضد ریزش مو

معمولا افرادی که دچار ریزش مو می شوند به درمان های مختلفی جهت رفع ریزش موی خود متوسل می شوند که یکی از این درمان ها رو آوردن به استفاده از محلول های موضعی ضد ریزش مو می باشد که هر کدام از این محلول ها ترکیبات مختلفی دارند و به صورت موضعی باید بر روی پوست سر قرار داده شوند.

اما در واقع محلول های ضد ریزش مو اگر هم تاثیری در رفع ریزش مو داشته باشند این تاثیر موقتی و گذرا خواهد بود و این محلول ها کمتر توسط پوست جذب می شوند و تاثیری در بهبود وضعیت فولیکول های مو که دچار مشکل شده اند نخواهند داشت.

محلول ضد ریزش مو چی خوبه؟

یکی از محلول های پر کاربرد در رفع ریزش مو که توسط متخصصین نیز برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند تجویز می شود محلول ماینوکسیدیل با درصدهای مختلف می باشد که این محلول نیز تنها اثری موقتی در رفع ریزش مو دارد و با قطع مصرف ممکن است ریزش موهای فرد دوباره آغاز گردد.

محلول ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو

ماینوکسیدل محلولی موضعی می باشد که ترکیب ۲ درصد آن برای خانم ها و ۵ درصد آن برای آقایان در رفع ریزش مو کاربرد دارد و روشی قطعی برای رفع ریزش مو نمی باشد اما تا حد زیادی ریزش مو را در برخی از افراد کاهش می دهد.

این محلول با گشاد کردن عروق خونی پوست سر باعث افزایش گردش خون در پوست سر شده و از این طریق باعث تغذیه بهتر فولیکول های مو خواهد شد که در نتیجه ریزش مو از این طریق کاهش خواهد یافت اما افرادی که قصد استفاده از این محلول را دارند باید در مورد عوارض و اثر بخشی موقت این محلول اطلاعات مناسبی داشته باشند.

عوارض محلول ماینوکسیدیل برای مو

به طور معمول افرادی که از محلول موضعی ماینوکسیدیل جهت رفع ریزش موهای خود استفاده می نمایند در پوست سر خود احساس کمی خارش، سوزش و التهاب خواهند داشت اما اگر این التهاب و خارش بعد از گذشت دو هفته از مصرف محلول رفع و یا کاهش پیدا نکند، التهاب و خارش افزایش داشته باشد، فرد دچار تهوع، سرگیجه، تاری دید، مشکلات فشار خون بالا، سردرد، تپش قلب نامنظم و درد در قفسه سینه شود باید مصرف محلول را قطع و به متخصص مراجعه نماید زیرا ممکن است این محلول بیش از حد توسط بدن جذب شده باشد که این مسئله برای فرد خطرناک خواهد بود.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha