مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

محلول تقویت ابرو محلول تقویت ابرو
2 ژانویه 2019 بدون نظر 502 بازدید

محلول تقویت ابرو چی خوبه؟

ابرو در صورت یکی از اجزای مهم می باشد که در واقع قاب چهره و ابروها محسوب می گردد و گر چه در گذشته خانم ها خواستار ابروی نازک بوده اند اما امروزه داشتن ابروی پرپشت و پهن برای آنها از فاکتورهای جذابیت چهره محسوب می گردد و وقتی به دلایل دائمی و موقت ابرو دچار ریزش می شود این ریزش چهره کلی فرد را دچار تغییر خواهد کرد و افرادی که به ریزش ابرو دچار می شوند به دنبال محلولی جهت تقویت ابروهای خود خواهند بود و از منابع مختلف به دنبال این مسئله می باشند که محلول تقویت ابرو چی خوبه؟

محلول تقویت ابرو

 امروزه بسیاری از شرکت های سازنده محصولات تقویت کننده پوست و مو محصولی به عنوان محلول تقویت ابرو نیز تولید می نمایند و هر کدام از این محلول ها ترکیبات متفاوتی دارند و سازندگان این محصولات ادعا می نمایند محصول تولیدی شرکت آنها ریزش ابرو را به سرعت قطع می نماید و با افزایش جریان خون به تغذیه فولیکول ابرو کمک خواهد کرد و ابرو را تحریک می نماید تا با ضخامت بیشتری رشد کند.

محلول تقویت ابرو چی خوبه؟

اما به طور کلی تنها محلول هایی که بر پایه گیاهی تولید شده باشند و به توصیه متخصص تجویز شده باشند به دلیل اثر بخشی مثبت بر ابروها باید مورد مصرف قرار بگیرند.

مشخصات محلول تقویت کننده ابروی مناسب

تقویت کننده هایی که در ترکیب آنها از رزماری استفاده شده باشد به دلیل بهبود گردش خون و تغذیه بهتر فولیکول مو، گزنه به دلیل تاثیر مفید در رشد موها، گیاه دم اسب که باعث جوانسازی پیاز مو می شود و آویشن که باکتری ها و قارچ های مهاجم به فولیکول مو را از بین می برد با مصرف چند ماهه باعث تقویت ابرو خواهند شد و محلول های تقویت مو که در داخل کشور ما تولید می شوند به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی تاثیر مثبت تری در تقویت ابرو به نسبت محلول های خارجی خواهند داشت.

نحوه مصرف محلول تقویت ابرو

محلول تقویت ابرو باید روزی ۲ بار بر روی ابروی خشک و تمیز قرار داده شود و باید با استفاده از برس یا گوش پاکن بر ردی ابرو ماساژ داده شود و نباید ابرو پس از قرار دادن محلول به مدت ۶ ساعت شستشو شود.

در مورد مصرف محلول های تقویت ابرو باید این نکته مورد توجه قرار گیرد وه محلول نباید به هیچ وجه با چشم تماس پیدا کند و به چشم سرایت نماید و در صورتی که محلول به چشم وارد شود باید فورا چشم با آب سرد فراوان شستشو گردد.

پس از استفاده از محلول ایجاد کمی سوزش و خارش عادی خواهد بود اما اگر این سوزش ادامه داشته باشد و طی هر بار استفاده سوزش ابرو چند ساعت ادامه داشته باشد باید فرد استفاده از محلول را قطع نماید و به متخصص مراجعه کند ، محلول تقویت کننده ابرو نباید به هیچ وجه بر روی پوست زخمی ابرو یا آسیب دیده استفاده شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha