مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

محدودیت سنی کاشت مو محدودیت سنی کاشت مو
18 دسامبر 2018 بدون نظر 465 بازدید

محدودیت سنی کاشت مو چقدر است؟

افراد زیادی وجود دارند که در طول زندگی خود دچار ریزش مو میشوند اما نمیدانند برای رفع آن باید از چه روشی استفاده کنند به همین دلیل مجبور میشوند زمان زیادی با ریزش موی خود سر کنند اما درصدی از افراد هم به محض این که دچار ریزش مو میشوند برای استفاده از  روش های موثر مانند کاشت مو به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند در صورتی که برای استفاده از این روش ها محدودیت سنی خاصی وجود دارد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به محدودیت سنی کاشت مو بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

محدودیت سنی کاشت مو

در صورتی که قصد دارید برای درمان ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید بهتر است بدانید برای استفاده از این روش محدودیت های زیادی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها محدودیت سنی خواهد بود.

محدودیت سنی کاشت مو چقدر است؟

متاسفانه درصد بسیاری زیادی از افراد در اوایل سنین جوانی دچار ریزش مو میشوند اما متاسفانه در این سنین نمیتوان از روش های کاشت مو برای رفع ریزش مو استفاده کرد.

بهتر است بدانید افرادی که زیر ۲۵ سال سن دارند به علت محدودیت سنی کاشت مو نمیتوانند از آن استفاده کنند به همین دلیل باید به سراغ روش های دیگر بروند. خوشبختانه افرادی که سنشان کمتر از ۲۵ سال است میتوانند به صورت موقت با استفاده از داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید به رفع ریزش موی خود بپردازند تا به سنی برسند که بتوانند از روش های کاشت مو بهره بگیرند.

عوارض کاشت مو در سنین پایین

بهتر است بدانید تقریبا تمامی متخصصان به محدودیت سنی کاشت مو اهمیت زیادی میدهند چون کاشت مو در سنین قبل از ۲۵ سالگی میتواند مشکلات زیادی برای فرد به وجود آورد.

باید این نکته را بدانید که کاشت مو در سنین پایین امکان ریزش مو بعد از کاشت را افزایش میدهد به همین دلیل افرادی که در سنین ۱۸ تا ۲۵ سالگی از روش های کاشت مو استفاده کنند در اکثر موارد ریزش موی مجدد را تجربه خواهند کرد.

سایر محدودیت های کاشت مو

باید این موضوع را بدانید که علاوه بر محدودیت سنی کاشت مو محدودیت های دیگری هم برای کاشت مو وجود دارد به همین دلیل ممکن است نتوانید برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید. بهتر است بدانید برای کاشت مو باید بانک موی قوی داشت و علاوه بر این به برخی بیماری های خاص مبتلا نبود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha