مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متقاضیان کاشت مو متقاضیان کاشت مو
2 اکتبر 2018 بدون نظر 545 بازدید

تمام آنچه متقاضیان کاشت مو باید بدانند

افرادی هستند که پس از مواجه شدن با مشکل ریزش مو به سراغ درمان و کاشت مو می روند اما مسئله ای که وجود دارد این است که متقاضیان کاشت مو از چه چیزهایی باید اطلاع داشته باشد؟ در این مقاله به بررسی این سوال توسط بسیاری از متقاضیان کاشت مو مطرح می شود از همین رو در این مقاله به بررسی این مسئله می پردازیم.

دلایل ریزش موها

موها به عنوان یکی از مهمترین اعضای زیبایی شناخته می شوند که زیبایی شما را دوچندان می کنند در نتیجه نگهداری از آنها هم بسیار حائز اهمیت است. در جامعه افرادی هستند که از معضلی بنام ریزش مو رنج می برند و چه خانم باشند و چه آقا، دلشان نمی خواهد موهایشان و زیبایی ظاهرشان را از دست بدهند.

دلایل زیادی برای ریزش مو بیان شده است از جمله: عوامل پزشکی، ژنتیک و تغذیه ای. غذاها و مواد غذایی بسیاری هستند که در محکم شدن ریشه موها تاثیر می گذارند. میتوان این فاکتورها را شناخت و برای جلوگیری از ریزش مو، به راهکارهای خوبی رسید.

تمام آنچه متقاضیان کاشت مو باید بدانند

دانستنی های متقاضیان کاشت مو

متقاضیان کاشت مو باید از موارد زیر اطلاع داشته باشند:

اولین نکته ای که متقاضیان کاشت مو باید بدانند این است که معمولا کاشت مو برای تمامی افرادی که دچار ریزش مو می شوند مناسب نبوده و به عنوان گزینه اول درمان انتخاب نمی شود. زیرا بسیاری از افرادی که به ریزش مو دچار می شوند به دلیل اختلال در سیستم ایمنی بدنشان می باشد که فولیکول های مو را به عنوان یک عامل خارجی شناخته و آن را از بدن دفع می کنند.

اما در ارتباط با کاشت مو باید بدانید که از آن به عنوان یک مجموعه فعالیت هایی یاد می شود که دارای سه مرحله می باشد مرحل اول برداشت است که با تکنیک ها و ابزار های خاص از قسمت پشت سر یا ناحیه دهنده مو ها را برداشت می کنند و تعداد این تارها بسته به بانک موی شخص می تواند متفاوت باشد.

دومین مرحله قرار دادن فولیکول ها یا همان تار  موها در ناحیه ای می باشد که از قبل آن را کاملا بهداشتی و ضد عفونی نگه داشته اید. و اما آخرین مرحله که حساس ترین این مراحل می باشد کاشت مو است.

که باید تارهای مو به صورت جداگانه به ناحیه گیرنده انتقال داده شود همچنین باید بدانید که هنگام کاشت مو از تکنیک ها و روش های متفاوتی استفاده می شود که با توجه به علت ریزش موهای شما و همچنین شرایط پوست و موی شما این تکنیک انتخاب می شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha