مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو بدون عمل ترمیم مو بدون عمل
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 524 بازدید

متقاضیان ترمیم مو بدون عمل از چه شرایطی باید برخوردار باشند؟

ترمیم مو یکی از مناسب ترین راه حل ها جهت رفع کم مویی و طاسی است که بدون نیاز به بانک موی افراد و بدون جراحی قابل انجام می باشد. در این روش ترمیم از موهای طبیعی غیر زنده و یا موهای مصنوعی استفاده می شود و بیشتر افرادی که متقاضی ترمیم مو بدون عمل هستند، کسانی اند که بنا به دلایل مختلفی کاشت موی طبیعی برای آن ها غیر ممکن است؛ البته تعداد دیگری از متقاضیان این روش کسانی هستند که می خواهند خیلی سریع به نتیجه ی مورد نظر خود برسند و یا انتظاراتی که دارند با کاشت موی طبیعی قابل برآورده شدن نیست.

ترمیم مو بدون عمل شرایط مانند شرایط کاشت موی طبیعی ندارد

روش های کاشت موی طبیعی نیازمند شرایط خاصی مانند وجود  بانک موی مطلوب، مبتلا نبودن به برخی بیماری ها نظیر سرطان و … می باشد اما ترمیم مو چنین شرایطی ندارد و متقاضیان آن می توانند طیف وسیعی از افراد با شرایط گوناگون باشند. البته ترمیم مو کاملا بدون شرط هم نیست و برخی نکات برای انجام ترمیم مو حائز اهمیت هستند.

متقاضیان ترمیم مو بدون عمل از چه شرایطی باید برخوردار باشند؟

برخی از نکات که در ترمیم مو حائز اهمیت هستند

با اینکه قرار نیست هیچ گونه عملی بر روی سر صورت گیرد، اما پزشک ترمیم مو به وضعیت پوست سر و موهای طبیعی فرد توجه می کند؛ چرا که برخی از روش های ترمیم مو بدون عمل برای همه افراد مناسب نیست.

به عنوان مثال چنانچه سر خالی از هر گونه موی طبیعی باشد و یا اینکه موها ضعیف و سست باشند، نمی توان ترمیم مو را به موهای طبیعی متصل نمود و یا اینکه زمانی که تعریق پوست سر زیاد است بهتر است از ترمیم موهایی استفاده شود که تبادل آب و هوا از آن ها به راحتی انجام می شود.

سبک زندگی و نوع فعالیت های روزانه هر شخص نیز مسئله دیگری است که در ترمیم مو اهمیت دارد و کسانی که فعالیت های ورزشی  یا بدنی زیادی انجام می دهند بهتر است از ترمیم موهایی استفاده کنند که با توجه به وضعیت فعالیت آن ها دوام بیاورد و دچار جابجایی و … نشود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha