مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

متد hrt کاشت مو متد hrt کاشت مو
7 آگوست 2018 بدون نظر 422 بازدید

متد hrt کاشت مو چگونه انجام می شود؟

متد hrt کاشت مو از روش های نوین ترمیم مو می باشد. در این روش از موهای طبیعی برای ترمیم موی افراد استفاده می شود و نحوه قرار گیری این موها بر روی نواحی طاس و کم موی سر به گونه ای است که ظاهر بسیار طبیعی تری نسبت به کلاه گیس دارد.

نحوه انجام متد hrt کاشت مو

 در روش hrt که در واقع یک روش ترمیم موی پیشرفته است، نیازی به بانک موی فرد متقاضی کاشت یا ترمیم مو نمی باشد و موهای طبیعی مورد نیاز برای اجرای این روش از بانک موی مراکز ترمیم مو تهیه می شوند که دارای طیف متنوعی از مو ها از نظر ویژگی  هایی مانند رنگ، ضخامت، حالت و … هستند. متخصصان این گونه مراکز ابتدا با بررسی موهای فرد، شبیه ترین موها را برای وی انتخاب می کنند، سپس با طرحی الگوی کاشت یا ترمیم مو با توجه به چهره  و خواسته ی افراد، کار کاشت مو را با کمک این موهای طبیعی انجام می دهند.

 این موها فولیکول زنده ای ندارند که بتوان آن ها را در پوست سر همانند سایر روش های کاشت یا پیوند موی طبیعی پیوند نمود؛ بنابراین فقط با کمک رو ش های خاصی تارموهای مورد نظر با چیدمان و تراکمی طبیعی به پوست سر وصل می شوند.

متد hrt کاشت مو چگونه انجام می شود؟

روش های اتصال موها به سر

در کاشت مو به روش hrt از سه روش برای اتصال موها به سر استفاده می شود که متخصص ترمیم مو بنا به میزان گستردگی ناحیه مورد ترمیم، سبک زندگی ، انتظارات افراد و میزان تراکم موهای طبیعی خود فرد بهترین روش برای هر مورد را تشخیص می دهد. این سه روش عبارتند از:

  • اتصال مو ها به روی پوست سر با استفاده از کراتین گیاهی: اتصال موها به کمک کراتین طبیعی جلوه ای بسیار طیعی دارد خصوصا در خط رویش موها ، این روش عارضه خاصی نخواهد داشت و امکان شستشو، سشوار کشیدن، حالت دهی به موها با کمک ژل و … وجود دارد.
  • کاشت موها در زیر پوست سر: این شیوه ی اتصال معمولا برای نواحی کم وسعت مناسب است.
  • قراردادن موها لا به لای موهای طبیعی خود فرد: این روش برای کسانی مناسب است که قصد افزایش تراکم موهای کم پشت خود را دارند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای متد hrt کاشت مو

این روش فقط طی یک جلسه صورت می گیرد و نتیجه ی آن بلافاصله پس از اتمام کار ترمیم قابل مشاهده است. البته هر چند که ترمیم مو به این روش ماندگاری خوبی دارد اما به هر حال روش دائمی برای رفع مشکل کم مویی یا طاسی نیست و عمر مفید مشخصی دارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha